Jak wyglądają najpiękniejsi ludzie z Polski i Świata?

W ten weekend rozwiązały się aż trzy konkursy piękności, w tym: Miss i Mister Supranational oraz Miss Polski. Tegoroczni zwycięzcy prezentowali się wyjątkowo pięknie. Sprawdźcie, kto zasłużył na miano "najpiękniejszego".

Foto miss.polski.Instagram

W piątek po raz kolejny odbył się wielki finał Miss Supranational w Krynicy-Zdrój. Polskę reprezentowała Paulina Maziarz, a całe wydarzenia można było zobaczyć o 20 w transmisji na żywo w Internecie oraz w telewizji Polsat. Główną nagrodę dostała Koreanka – Jenny Kim.

Foto misssupranational.Instagram

W sobotę miał miejsce konkurs piękności, ale tym razem męski. Polskę reprezentował Jan Dratwicki. Panowie prezentowali się kolejno w strojach kąpielowych, w stylizacjach streetowych, w garniturach Claudius Scissor oraz w stylu Jamesa Bonda. Główną nagrodę otrzymał Wenezuelczyk – Gabriel Correa.

Foto factsofpageants.Instagram

Oto oboje zwycięzcy Supranational:

Foto factsofpageants.Instagram

Wczoraj zaś miało miejsce rozliczenie Polskiej urody. Miss Polski 2017 to już 24 taki konkurs, a kandydatki zostały wyłonione z poszczególnych regionów. Kobiety kolejno wychodziły w bieliźnie zaprojektowanej przez Ewę Bien, strojach kąpielowych oraz w kolekcji Joanny Muzyk. Usłyszeć można było takie gwiazdy jak Kasia Moś, czy Feel. Konkurs wygrała Kamila Świerc, 18-letnia dziewczyna z Opola.

Foto miss.polski.Instagram