Jaki był najgorszy moment w życiu Johnny’ego Deppa? Szczere wyznanie aktora

Johnny Depp najbardziej znany jest ze swojej roli w filmie "Piraci z Karaibów". Wcielając się w postać Jacka Sparrowa oczarował miliony. W przebraniu słynnego kapitana odwiedzał w szpitalu chore dzieci.

Jaki był najgorszy moment w życiu Johnny'ego Deppa? Szczere wyznanie aktora. GA
Jaki był najgorszy moment w życiu Johnny’ego Deppa? Szczere wyznanie aktora. GA

Johnny Depp wzruszył widzów programu The Graham Norton Show. Amerykański gwiazdor opowiedział o swoich najgorszych chwilach. 

Aktor przyznał, że gdy tylko ma taką sposobność odwiedza chore dzieci w jednym z londyńskich szpitali. W przebraniu Jacka Sparrowa pomaga im przejść przez trudne chwile. Wizyty stały się dla niego jeszcze ważniejsze, gdy zachorowała jego ukochana córka Lily-Rose Depp.

Lilly była hospitalizowana przez 9 dni z powodu niewydolności nerek. Od tej pory aktor ma jeszcze bardziej emocjonalny stosunek do swojej działalności charytatywnej – Kiedy moja córka leżała chora w londyńskim szpitalu (tym samym, który aktor odwiedza ze względu na chore dzieci), to był najgorszy czas w moim życiu. Po tym doświadczeniu moje wizyty charytatywne stały się dla mnie jeszcze ważniejsze. Dzieciaki są bardzo dzielne, ale móc sprawić, by ich rodzice, choć przez moment byli szczęśliwi to dla mnie najważniejsza rzecz na świecie… Uśmiechając się, dają mi prezent – wyznał Depp.

Obejrzyjcie poruszające video.