Jennifer Lawrence urodziła

Laureatka Oscara i jej mąż Cooke Maroney przywitali na świecie swoje pierwsze dziecko.

Jennifer Lawrence urodziła
Jennifer Lawrence urodziła. Foto Instagram @jenniferlawrence_

Znana z ekranizacji „Igrzysk Śmierci” Jennifer Lawrence nie lubi dzielić się swoim życiem prywatnym. We wrześniu jednak do mediów dotarła wiadomość, że celebrytka i jej partner spodziewają się dziecka. Kiedy w grudniu aktorka pojawiła się na premierze swojego najnowszego filmu, „Nie patrz w górę”, w którym zagrała u boku Leonarda DiCaprio, świat obiegły zdjęcia promieniującej przyszłej mamy w błogosławionym stanie. Teraz wyczekiwanie dobiegło końca. Jak podał portal TMZ, Jennifer Lawrence urodziła.

Jennifer Lawrence urodziła

Jennifer Lawrence swoje pierwsze dziecko powitała na świecie w Los Angeles. Szczęśliwi rodzice jak na razie stronią od mediów. Nie zdecydowali się też na zdradzenie płci ani imienia potomka.

Zobacz także: Jennifer Lawrence po raz pierwszy zostanie mamą!

Kim jest mąż Jennifer Lawrence?

Jennifer Lawrence i Cooke Maroney zostali właśnie rodzicami. Zakochani zaczęli spotykać się w 2018 roku, a niedługo później, 19 października 2019, powiedzieli sobie sakramentalne „tak”. Na ich ślubie nie zabrakło największych gwiazd show biznesu. W tym wspaniałym dniu państwu młodym towarzyszyli Kris Jenner, Adele, Cameron Diaz, Nicole Richie czy Emma Stone. Ceremonia była bardzo prywatna, czego można było spodziewać się po tej parze. Lawrence znana jest z nieudzielania się w mediach. Podobnie skrytą osobą jest jej partner. Cooke Maroney, o 6 lat starszy od aktorki, zawodowo jest dyrektorem nowojorskiej galerii sztuki Gladstone Gallery.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Page Six (@pagesix)