Jennifer Lawrence po raz pierwszy zostanie mamą!

Aktorka nie posiada konta na Instagramie, a prywatne życie wiedzie z dala od mediów. Mimo to, wieści głoszą, że jej rodzina wkrótce się powiększy.

Jennifer Lawrence jest w ciąży
Jennifer Lawrence po raz pierwszy zostanie mamą! Foto. instagram . com /jenniferlawrence_/

Jennifer Lawrence jest w ciąży! Jak donoszą media zza oceanu, gwiazda i jej mąż – Cooke Maroney, spodziewają się pierwszego dziecka. Informacja rozeszła się po świecie za sprawą „Page Six” i „USA Today”, a potwierdził ją przedstawiciel aktorki. Nie wiadomo jednak kiedy możemy spodziewać się rozwiązania.

Kariera aktorki

Gwiazda zadebiutowała na ekranie w 2010 roku, gdy odegrała rolę w filmie Debry Granik Do szpiku kości. Produkcja otrzymała Nagrodę Główną Jury dla najlepszego filmu dramatycznego oraz nagrodę za scenariusz na festiwalu w Sundance, a sama Lawrence zdobyła wtedy uznanie krytyków. W 2011 roku otrzymała nominację do Oscara dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej. Popularność przyniosła jej rola Katniss w Igrzyskach Śmierciktóre były ekranizacją powieści Suzanne Collins. Oprócz tego jest również znana z występu w X-menach i Poradniku pozytywnego myślenia, za który otrzymała Oscara dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej.

O związku i partnerze

Amerykańska aktorka związała się z Cooke’m Maroneyem w 2018 roku. Rok później, w lutym, para postanowiła się zaręczyć, a jesienią tego samego roku wzięła ślub. Teraz pojawiła się informacja, że Jennifer Lawrence jest w ciąży i para wspólnie wyczekuje dziecka. Mąż gwiazdy z zawodu jest sprzedawcą dzieł sztuki i dyrektorem galerii w Gladstone. Pochodzi z Middlebury. Uczęszczał do liceum w Vermont i ukończył historię sztuki na uniwersytecie w Nowym Jorku.