Johnny Depp jest bankrutem?

Choć aktorowi przez lata udało się zgromadzić ogromny majątek, od dłuższego czasu zmaga się z bardzo dużymi problemami finansowymi.

Johnny Depp. GA
Johnny Depp jest bankrutem? GA

Firma zajmująca się finansami gwiazdora ujawniła ostatnio jego wydatki. W oficjalnym oświadczeniu przesłanym do mediów znajdowały się szczegółowe koszty życia aktora.

Depp stracił prawie cały majątek, a kiedy tak się stało, postanowił… pozwać firmę doradztwa finansowego. Aktor był zdania, że źle zarządzano jego środkami  i w zamian domaga się od nich 25 milionów dolarów odszkodowania. Co więcej, nie stać go nawet na utrzymanie swojej agentki, która reprezentowała jego interesy przez… 30 lat! Amerykańskie tabloidy podają, że Tracey Jacobs wczoraj zrezygnowała z pracy dla Deppa.

Tracey załatwiła Johnny’emu najlepsze i najbardziej opłacalne kontrakty w jego karierze – mówi Page Six osoba z agencji Jacobs. Jednak ich prawie 30-letnia współpraca dobiegła końca. Życzymy mu jak najlepiej.

Depp borykał się też z problemem regulowania płatności swojej byłej żonie Amber Heard kwoty wysokości 100 tysięcy dolarów.