Julia Wróblewska: mój pierwszy pocałunek był jak scena z filmu

Aktorka twierdzi, że jej pierwszy pocałunek był spontaniczny i romantyczny. Ze względu na okoliczności przypominał jej nawet scenę z filmu. Całowała się po raz pierwszy z kolegą, z którym wówczas flirtowała.

Pierwszy odcinek Taniec z Gwiazdami 2-09-2016
Julia Wróblewska. GA

18-letnia Julia Wróblewska doskonale pamięta swój pierwszy pocałunek. Twierdzi, że był to dla niej cudowny i wyjątkowy moment w życiu. Doszło do niego w bardzo spontaniczny, ale niezwykle romantyczny sposób.

– Wybraliśmy się na spacer do parku i po prostu zaczęliśmy się przekomarzać, gilgotać i nagle typowa scena filmu, lądujemy blisko siebie i poszło – mówi Julia Wróblewska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Aktorka twierdzi, że chłopak, który wówczas ją pocałował, całkowicie ją zaskoczył. Od pewnego czasu łączył ich wprawdzie drobny flirt, jednak nic więcej między nimi nie było.

Pierwszy odcinek Taniec z Gwiazdami 2-09-2016
Julia Wróblewska. GA

– Z chłopakiem, z którym się całowałam było tak, że całkowicie zaprzeczaliśmy, że my kiedykolwiek i nagle się stało – mówi Julia Wróblewska.

Pierwszy pocałunek młodej gwiazdy nie przerodził się w poważny związek. Chłopak, z którym całowała się w parku, obecnie jest tylko kolegą.