Justin Bieber przerywa milczenie o zdrowiu żony!

Justin i Hailey Bieber pobrali się w 2018 roku. Od tamtej pory para cieszy się dużą popularnością. Fani kibicują ich związkowi z całego serca. Niestety, kilka dni temu okazało się, że żona muzyka trafiła do szpitala.

Justin Bieber przerywa milczenie o zdrowiu żony! Foto: instagram.com/p/CR1zw8iHyvh
Justin Bieber przerywa milczenie o zdrowiu żony! Foto: instagram.com/p/CR1zw8iHyvh

Hailey Bieber w szpitalu

10 marca 25-letnia modelka, żona Justina Biebera została zabrana do szpitala, ponieważ pojawiły się u niej niepokojące symptomy, które w jej opinii wskazywały na udar. Jak mówi Hailey: ” Jadłam śniadanie ze swoim mężem, kiedy zaczęłam odczuwać objawy podobne do udaru i zostałam zabrana do szpitala”. Objawy te spowodowały, że miała problemy z poruszaniem się. Małżeństwo niezwłocznie zadzwoniło po pogotowie. Kilka dni po opublikowaniu tej informacji Hailey udostępniła story na instagramie, w którym zdradziła co spowodowało u niej tak złe samopoczucie: ” Lekarze odkryli, że miałam mały zakrzep w mózgu, który spowodował chwilowy niedobór tlenu, jednak moje ciało samo sobie z tym poradziło. Poczułam się lepiej w ciągu kilku godzin.”

Muzyk okazuje wsparcie swojej żonie

Podczas koncertu, który miał niedawno miejsce, Justin Bieber postanowił po raz pierwszy powiedzieć parę słów na temat stanu zdrowia swojej ukochanej: „To niesamowite, jak życie potrafi niespodziewanie odwrócić wszystko do góry nogami. Większość z was prawdopodobnie wie lub widziało informacje o mojej żonie… ale wszystko jest w porządku, Hailey czuje się już dobrze, jest silna.” Piosenkarz dodał jeszcze, że „to było straszne. Naprawdę straszne. Ale wiem, że Bóg ma ją w swojej opiece i to jest dobra rzecz.”