Justin Timberlake wystąpi na Eurowizji!

To nie żart! Po raz pierwszy w historii konkursu Eurowizji, w trakcie jego trwania wystąpi artysta, który nie bierze w nim udziału! Co ciekawe - pierwszym wokalistą, który tego dokona nie jest nawet Europejczyk...

Justin Timberlake. Fot. GA
Justin Timberlake. Fot. GA

Justin Timberlake (35 l.) pojawi się na finale tegorocznego konkursu w Sztokholmie i wykona swój najnowszy singiel, zatytułowany Can’t Stop The Feeling, którego światowa premiera odbyła się 6 maja 2016 r.. Piosenka pochodzi ze ścieżki dźwiękowej do filmu Trolle.

Do tej pory, w czasie przerwy, w takcie której w tym roku wystąpi Timberlake, organizatorzy konkursu puszczali film, na którym mogliśmy zapoznać się z krajem-organizatorem konkursu.

W tym roku postanowiono nieco urozmaicić konkurs. Zamiast standardowego filmu, będziemy mogli podziwiać niekwestionowaną ikoną muzyki pop! To się nazywa „dobra zmiana”! 😉

Całemu zdarzeniu smaczku dodaje fakt, iż współtwórcami i współproducentami piosenki Can’t Stop The Feeling są Szwedzi, Max Martin i Shellback, obywatele kraju-organizatora.

Pierwszy półfinał 61. Konkursu Eurowizji odbył się w dniu wczorajszym. Do finałowej dwudziestki zakwalifikowało się 10 państw:

Azerbejdżan
Rosja
Holandia
Węgry
Chorwacja
Austria
Armenia
Czechy
Cypr
Malta

Drugi półfinał już jutro, a wśród 18 artystów Polak – Michał Szpak ze swoim utworem Color of Your Life, za którego mocno trzymamy kciuki!

Wielki finał 61. konkursu Eurowizji odbędzie się już 14 maja 2016 r..

A oto najnowszy utwór Justina Timberlake’a – Can’t Stop The Feeling: