Kasia Tusk o Instagramie Olgi Tokarczuk

Córka byłego premiera postanowiła zaapelować do swoich fanów. O co chodzi?

Kasia Tusk o Instagramie Olgi Tokarczuk. Foto. Instagram makelifeeasier_pl

Kasia Tusk jest bardzo aktywna w internecie. Prowadzi bloga a na Instagramie ma juz 354 tysięcy obserwujących. Teraz postanowiła nagrać video i zwrócić się do swoich fanów.
„Co jest, kurczę?” – tak skomentowała sprawę Olgi Tokarczuk. Noblistka założyła Instagrama tydzień temu i jak do tej pory ma tylko 13 tysięcy obserwujących!

-„Ja doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jakimi prawami rządzi się Instagram i że bardzo często jest tak, że osoby, które nie wnoszą zbyt wiele ciekawych treści do naszego życia, mają bardzo dużo obserwujących, ale i tak jestem w szoku. Nasza noblistka, Olga Tokarczuk, założyła swój Instagram już tydzień temu i ma zaledwie 13 tysięcy obserwujących. Co jest, kurczę? – zapytała zirytowana.

Influencerka podkreśliła, że Olga Tokarczuk powinna mieć przynajmniej 100 tysięcy obserwujących w ciągu jednego dnia! Kasia zachęciła swoich fanów do obserwowania profilu noblistki, a na końcu dodała, że ma nadzieje, że Tokarczuk juz za niedługo będzie miała więcej followersów od niej.