Khloe Kardashian wyprodukuje serial kryminalny! O czym będzie?

Celebrytki Kardashian słyną z coraz to nowych pomysłów na biznes. Teraz Khloe ma zamiar zająć się produkcja serialu kryminalnego. Będzie opowiadał historię o gangu sióstr.

Foto khloekardashian.Instagram

Internautów zastanawia skąd taki pomysł na fabułę. Wiadome jest, że rodzinę Kardashianów tworzą głównie kobiety, które są siostrami. Może znajdziemy w serialu smaczki o nich samych? Fabuła ma koncentrować się na typowo kryminalnych sprawach, czyli morderstwach, spiskach i układach.

Jak podaje Eska, sama zainteresowana zdradziła: Jestem bardzo podekscytowana. Jestem uzależniona od prawdziwych kryminałów. Chcę opowiedzieć historię o siostrach, o tym jaką mają więź i jak daleko mogą się posunąć.

Producent filmowy Henry Schleiff także zabrał głos: Cieszymy się, że współpracujemy z Khloe w tym nowym przedsięwzięciu. Wiemy, że będzie w stanie przedstawić wyjątkową perspektywę, która będzie informować i bawić naszych fanów, jednocześnie zachęcając nowych widzów do oglądania.

Na premierę musimy jeszcze trochę poczekać, ponieważ ukaże się dopiero w 2019 roku. Produkcję będzie można zobaczyć na kanale Investigation Discovery.

Będziecie oglądać?