Kim jest nowa miłość Keanu Reevesa?

Gwiazdor pokazał się na festiwalu filmowym w Los Angeles z nową partnerką. Para spotyka się już od kilku miesięcy.

Kim jest nowa miłość Keanu Reevesa?

Keanu Reeves ma za sobą trudne doświadczenia życiowe. W latach 90. związał się z aktorką Jennifer Syme, która zaszła z nim w ciążę. Niestety dziecko urodziło się martwe. Po tej tragedii Jennifer wpadła w depresję, zaś dwa lata później zginęła w wypadku samochodowym. Miała tylko 28 lat. Od tego czasu Reeves przez wiele lat nie pokazywał się publicznie z żadną kobietą. Obecnie wydaje się, że w jego życiu uczuciowym nastąpił przełom i aktor odnalazł wreszcie upragnione szczęście.

Nowa miłość gwiazdora to Alexandra Grant. Kobieta ma 46 lat i jest filantropką oraz artystką sztuk wizualnych. Jej prace wystawiane były w galeriach sztuki na całym świecie, np. w Muzeum Sztuki Hrabstwa Los Angeles, Galerii Gradiva w Paryżu i The Harris Lieberman Gallery w Nowym Jorku. Grant i Reeves po raz pierwszy oficjalnie pokazali się właśnie na otwarciu wystawy. Wcześniej przez 10 lat, oboje byli w przyjacielskich relacjach współpracując ze sobą przy wielu różnych projektach. Jednym z nich jest wydawnictwo „X Artists’ Books”, które współtworzą od dwóch lat.

Kim jest nowa miłość Keanu Reevesa? Foto. Instagram alexandragrantartist_fanpage

Relacja aktora i artystki wywołała ogromne zainteresowanie medialne. Większość tej uwagi skupiła się wokół wyglądu i wieku Alexandry Grant – dojrzała, doświadczona kobieta u boku znanego mężczyzny to raczej rzadki widok.
Czy Keanu Reeves po wielu latach samotności odnalazł wreszcie prawdziwą miłość?

Kim jest nowa miłość Keanu Reevesa? Foto. Instagram alexandragrantartist_fanpage

Wpis znaleziono dzięki:

- Keanu Reeves

- Związki gwiazd

- Alexandra Grant