Książka o nagości autorstwa Romy Gąsiorowskiej?

Nagość, pomimo tego, że mamy już XXI wiek wciąż bywa tematem tabu. Aktorka Roma Gąsiorowska nie wstydzi się występować nago przed kamerą - uważa, że to część jej pracy. Artystka dodaje też, że ten temat jest rzadko poruszany i być może napisze książkę o nagości w zawodzie aktora.

Roma Gąsiorowska, GA.
Roma Gąsiorowska, GA.

Roma Gąsiorowska zaczęła karierę aktorską jeszcze na studiach. W ciągu dwunastu lat pracy zawodowej wielokrotnie musiała pokazać nagie ciało na ekranie lub grać w scenach erotycznych. Twierdzi, że nie ma z tym problemu, a udział w rozbieranych scenach jest wpisany w zawód aktora.

Osoby wykonujące ten zawód traktują ciało jako narzędzie pracy i nie powinny czuć się skrępowanie lub odczuwać wstydu. Zdaniem gwiazdy w takich sytuacjach należy wykazać się profesjonalizmem i nie sprawiać problemów reżyserowi i pozostałym członkom ekipy realizującej film.

– Obserwuję ten temat od dawna i chyba kiedyś napiszę na ten temat książkę, bo uważam, że temat nagości jest bardzo pominięty, jeśli chodzi o aktorów i każdy musi sobie z tym jakoś radzić. Nawet nie chodzi o samo rozbieranie, ale bardziej o kontakt, który mamy ze sobą w scenach erotycznych – mówi Roma Gąsiorowska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.