Kto będzie nowym agentem 007?

Media na całym świecie dyskutują na temat nowego filmu o Jamesie Bondzie. Zapowiadają się prawdziwe zmiany w serii.

Kto będzie nowym agentem 007. Foto. instagram lashanalynch

Kultowa już seria z Jamesem Bondem obchodzi prawdziwy jubileusz, w 2020 roku odbędzie się premiera 25 filmu o najsłynniejszym agencie.
Fani Daniela Craiga nie muszą się martwić, ponieważ aktor nadal będzie wcielał się w rolę tytułowego bohatera. Jednak, według doniesień jednego z brytyjskich dzienników, w „Bondzie 25” przejdzie na emeryturę, a swój numer przekaże agentce Nomi. Szpieg numer jeden oczywiście wróci z emerytury dość szybko, aby zażegnać kryzys, ale czy będzie to powrót na stałe?
Kiedy informacja wyszła na jaw, w mediach na całym świecie zawrzało. Pojawiły się spekulacje, że w dalszych częściach to kobieta grana przez Lashanę Lynch może stać się nową główną bohaterką serii. Czarnoskóra aktorka debiutowała w filmie „Sprinterki”, ale znana jest przede wszystkim ze swojej roli w „Kapitanie Marvelu”. Czy plotki się potwierdzą i rzeczywiście zastąpi w przyszłości Bonda? Jak poradzi sobie z rolą w tak dużej produkcji i jak fani zniosą takie zmiany? O tym przekonamy się już w kwietniu.

Wpis znaleziono dzięki:

- James Bond

- Bond 25

- Lashana Lynch