Kultowa Śliwka Nałęczowska w czekoladzie

Pyszne polskie śliwki w masie kakaowej, zatopione w deserowej czekoladzie od ponad pięćdziesięciu lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Śliwka Nałęczowska w czekoladzie niezmiennie urzeka i zachwyca oryginalnym smakiem.

Kultowa Śliwka Nałęczowska w czekoladzie
Kultowa Śliwka Nałęczowska w czekoladzie

Śliwkę Nałęczowską w czekoladzie zna chyba każdy! Ten kultowy polski specjał i jednocześnie flagowy produkt marki Solidarność ma szerokie grono wielbicieli w kraju i poza jego granicami. Znakiem rozpoznawczym Śliwki Nałęczowskiej w czekoladzie są: oryginalny i niepowtarzalny smak, unikatowa receptura oraz opakowanie (biało-niebieska owijka). Ponadto praliny cenione są za wysoką jakość. Polskie ręcznie selekcjonowane, suszone i kandyzowane śliwki w delikatnej, deserowej czekoladzie wpisują się w najnowsze trendy (naturalność, autentyczność, prozdrowotne właściwości). Śliwka Nałęczowska w czekoladzie zawiera substancje odżywcze i energetyczne (np. bogate w błonnik suszone śliwki, kakao bogate w antyoksydanty). Produkt można kupić w eleganckich prezentowych bombonierkach, gustownych kartonikach, poręcznych torebkach w oryginalnym oldschoolowym designie oraz na wagę.

Kultowa Śliwka Nałęczowska w czekoladzie
Kultowa Śliwka Nałęczowska w czekoladzie

Praliny Śliwka Nałęczowska w czekoladzie stanowiły inspirację do stworzenia czekolady Śliwka Nałęczowska marki Goplana – zestawienie czekolady deserowej z nadzieniem bazującym na kultowym wyrobie marki Solidarność i zarazem efekt współpracy dwóch cenionych polskich marek. Czekolada Śliwka Nałęczowska marki Goplana i praliny Śliwka Nałęczowska w czekoladzie marki Solidarność to znakomite pomysły na słodkie upominki dla siebie i najbliższych. Aby delektować się ich pysznym smakiem nie potrzeba specjalnej okazji.