Kylie Jenner urodziła! Znamy płeć dziecka

Zaledwie kilka dni temu Jennerka świętowała urodziny swojej córki Stormi. Teraz dwudziestoczteroletnia celebrytka powitała na świecie drugą pociechę.

Kylie Jenner urodziła
Kylie Jenner urodziła! Znamy płeć dziecka. Foto Instagram @kyliejenner

O tym, że Kylie Jenner i Travis Scott spodziewają się drugiego dziecka, dowiedzieliśmy się już we wrześniu zeszłego roku. Tę szczęśliwą wiadomość przysłoniły jednak inne zdarzenia, w które para była zamieszana od tamtego czasu – w wypadku rapera mówiono w ostatnich miesiącach przede wszystkim w kontekście tragedii na festiwalu Astroworld. Natomiast najmłodsza z sióstr Kardashian-Jenner zajęta była rozwijaniem swojego biznesu. Nie tylko przeprowadziła rebrand swojej bestsellerowej marki makijażowej, Kylie Cosmetics, ale także wprowadziła na rynek zupełnie nową linię kosmetyków dla dzieci, Kylie Baby. Postanowiła również wkroczyć w świat mody z Kylie Swim, produkującą stroje kąpielowe. Co więcej, w styczniu tego roku została pierwszą kobietą na świecie, która przekroczyła 300 milionów obserwujących na Instagramie. To właśnie tam para ogłosiła, że Kylie Jenner urodziła.

Kylie Jenner urodziła

1 lutego 2018 roku na świat przyszło pierwsze dziecko Kylie Jenner i Travisa Scotta, Stormi Webster. Zaledwie dzień po świętowaniu 4. urodzin ich pierworodnej córki, Kylie i Travis powitali na świecie drugą pociechę. Maleństwo przyszło na świat w prawdziwie magiczną datę, składającą się z samych dwójek – 02.02.2022. Szczęśliwi rodzice kilka dni spędzili prywatnie. Teraz jednak postanowili podzielić się tą radosną wieścią również ze swoimi fanami. Młoda mama opublikowała post na Instagramie, w którym przedstawiła swoje młodsze dziecko światu.

Kylie Jenner urodziła
Kylie Jenner urodziła! Znamy płeć dziecka. Foto Instagram @kyliejenner

Drugie dziecko Kylie i Travisa

Jak podają amerykańskie media, właścicielka kosmetycznego imperium i muzyk doczekali się synka. Świadczyć ma o tym niebieskie serduszko, które influencerka zamieściła w opisie swojego najnowszego postu. Na razie jednak para wstrzymała się od udzielania dalszych informacji. Kylie Jenner i Travis Scott nie zdradzili również jak dotąd imienia chłopca.