Lao Che zawiesza działalność!

Po 20 latach działalności zespół podjął trudną decyzję. Jak pożegna się z fanami?

Lao Che zawiesza działalność. Foto Facebook Lao Che

Wczoraj na profilu facebookowym zespół opublikował przykrą wiadomość. W oficjalnym oświadczeniu muzycy ogłosili zawieszenie działalności i wstępnie pożegnali się z fanami.

„Nie mówimy, że to koniec, że zamykamy Zespół, bo tak się po prostu nie da. Nasza przyjaźń tu się zaczęła, a prawdziwa przyjaźń nigdy się nie kończy. To był ważny i intensywny czas dla nas wszystkich. (…) Dziękujemy za to, że byliście i nadal jesteście z nami. Mieliśmy ogromne szczęście mieć Was – naszych Słuchaczy. (…) Zapraszamy na koncerty w ramach pożegnalnej trasy – „No to Che!””

Zanim nastąpi definitywny koniec, zespół ruszy w pożegnalną trasę koncertową, która rozpocznie się już w lutym i potrwa do kwietnia. Na koncertach fani będą mogli przypomnieć sobie stare kawałki, a także posłuchać kilku nowszych utworów.
Grupa Lao Che istnieje od 1999 roku i jest już kolejnym polskim zespołem rockowym który w tym roku ogłosił zawieszenie działalności. W ostatnim czasie podobną decyzję podjął zespół Coma, Perfect, a dwa lata temu również Hey.

Wpis znaleziono dzięki:

- Lao Che

- Zespół

- Trasa koncertowa