Latynoska piosenkarka ścięła swoje blond włosy! Co było tego przyczyną?

Jak powszechnie wiadomo, gdy kobieta decyduje się na zmianę fryzury, a zwłaszcza obcina włosy na krótko, to na pewno oznacza coś ważnego. 

 

Shakira. Foto facebook.com/shakira/

Shakira musiała pożegnać się z charakterystycznymi, długimi blond lokami. Paparazzi uwiecznili piosenkarkę w Barcelonie, gdzie o dziwo nie wyróżniała się od innych kobiet na ulicy. Powodem był nie tylko jej zwyczajny ubiór, lecz krótkie włosy ścięte „na boba”. Jednakże Shakira nie zdecydowała się na powrót do naturalnego, ciemnego koloru włosów. To nie był dobry krok, ponieważ od lat mówi się o jej łysieniu plackowatym, któremu nie pomoże regularne rozjaśnianie włosów. W świecie ekspertów chodzą pogłoski, że ta choroba wynika ze stresującego życia.

Shakira. Foto us.hola.com/celebrities/2019020116528/shakira-hairstyle-new-look/

Zadebiutowała jako nastolatka, a jej kariera nabrała tempa już w 2001 roku. Nie trzeba chyba wspominać, że życie topowej piosenkarki wiąże się z nerwami i całkowitym poświęceniem się karierze, często kosztem zdrowia.
Przypomnijmy, że niedawno, bo w czerwcu gwiazdę i jej ukochanego spotkała nieprzyjemna sytuacja. Złodzieje włamali się do ich posiadłości w Esplugues de Llobregat, gdzie padło łupem sporo kosztowności. Pod koniec ubiegłego roku świat obiegła wiadomość, iż Shakira została oskarżona o oszustwa podatkowe na kwotę 15 milionów dolarów.
Takie wydarzenia z pewnością nie wpłynęły na jej zdrowie korzystnie.

Wpis znaleziono dzięki:

- Shakira

- Gwiazda popu

-