Łazienka marzeń – najnowsze trendy

Dostępne na rynku produkty pozwalają stworzyć wymarzone wnętrze, zarówno piękne, jak i funkcjonalne.

Łazienka marzeń - najnowsze trendy Doskonałość- niejedno ma imię. Dobrze urządzona łazienka, to miejsce, które cieszy oko, jest komfortowe i funkcjonalne oraz jest dostosowane do naszego stylu życia. Z produktami SANPLAST SA urządzenie wymarzonej łazienki jest niezwykle proste.

Wymarzona łazienka – jak ją zaprojektować?

„W łazience spędzamy codziennie dużo czasu, także relaksując się po stresującym dniu. Warto zatem urządzić, ją tak, żeby nie tylko spełniała wszystkie niezbędne funkcje, ale aby poszczególne elementy tworzyły spójną całość sprzyjającą relaksowi. Dla zapewnienia szerokiego wyboru, asortyment SANPLAST to obecnie 12 serii kabin prysznicowych dostępnych w różnych wersjach wyposażenia, kształtach i rozmiarach, a także 13 linii wanien. Daje nam to olbrzymią ilość propozycji do każdego domu.”– podkreśla Małgorzata Hulisz Kierownik Działu Marketingu.

Łazienka marzeń - najnowsze trendy
Łazienka marzeń – najnowsze trendy

Rozwiązania te są ponadczasowe. Z jednej strony nowoczesne, ale zawsze z zachowaniem odpowiedniego smaku i stylu. Produkty marki SANPLAST to praktyczne propozycje do każdej łazienki, bez względu na styl w jakim została ona urządzona. Sprawdzą się zatem w rozmaitych wnętrzach – niewielkich i przestronnych, innowacyjnych i tradycyjnych, skromnych i tych urządzonych z przepychem.

Elegancja i praktyczność w łazience

Osoby ceniące elegancję znajdą w asortymencie firmy produkty idealne dla siebie – ekskluzywne kolekcje to właśnie odpowiedź na ich potrzeby. Sprawdzają się one nie tylko w domach i mieszkaniach prywatnych, ale również w obiektach przeznaczonych dla sfery publicznej. Tam z kolei duży nacisk należy położyć na wysoką jakość produktów. Ich kształty i powierzchnie muszą być też zgodne z przepisami dotyczącymi bezpieczeństwa i normami higienicznymi.

Łazienka marzeń - najnowsze trendy

Marka duży nacisk kładzie na bezpieczeństwo i wysoką jakość poszczególnych elementów, aby dostarczyć odbiorcom maksymalną satysfakcję z przebywania we wnętrzach wyposażonym w produkty firmy.