Madonna znów singielką. 63 latka rozstała się z 28 letnim chłopakiem

Piosenkarka słynąca ze słabości do dużo młodszych kochanków, powraca na ,,rynek singli’’. Niedawno media doniosły o rozstaniu Madonny z 35 lat młodszym Alhlmaikiem Williamsem. ,,Po rozstaniu Madonna rzuciła się w intensywne życie towarzyskie’’ Czy królowa skandalu ponownie nas czymś zaskoczy?

 

Madonna znów Singielką. 63 latka piosenkarka rozstała się z 28 letnim chłopakiem.
Foto Instagram @Madonna

Królową popu wraz z jej 28 letnim tancerzem ostatni raz widziano podczas romantycznej kolacji w styczniu. Wygląda na to, że od tamtego czasu, para musiała się od siebie bardzo oddalić. Warto zaznaczyć, że nie był to z pewnością przelotny romans, a 4-letni związek. Byli kochankowie poznali się w 2015 roku, kiedy to Ahlamalik Williams w roli tancerza oraz choreografa towarzyszył Madonnie w trasie koncertowej.

Piosenkarka potwierdza

Piosenkarka oficjalnie potwierdziła plotki o jej rozstaniu. Na Instastory wokalistki pojawił się dość wymowny cytat: ,, Karma powiedziała: kiedy ktoś w twoim życiu nie jest dla ciebie odpowiedni… Bóg będzie nieustannie używał go, by cię skrzywdzić, aż staniesz się wystarczająco silny, by pozwolić mu odejśćStwierdza Madonna na swoich social mediach.

Powód rozstania 63 latki

W serwisie ,,The Sun’’ czytamy, że rozstanie nie było spowodowane równicą wieku, tak jak by to się mogło zdawać. 63 latka tłumaczy, że ogromną przeszkodą dla jej związku był trwający w nieskończoność lockdown. To on miał sprawić, że para oddaliła się od siebie.

Madonna znów singielką

Madonna, gdy tylko rozstała się z 28 letnim chłopakiem, od razu rzuciła się w wir pracy i życia towarzyskiego. Jak donosi ,,The Sun’’ 63 latka ma teraz napięty grafik. Gwiazda pracuje nad nową muzyką oraz nadchodzącym filmem biograficznym. Sama przyznaje, że w tych okolicznościach trudno o romans. Wokalistka jednak pozostaje w przyjacielskich relacjach z byłym chłopakiem.

Madonna znów singielką
Madonna znów singielką Foto Instagram @Madonna

Od jakiegoś czasu nie układało jej się z Ahlamalikiem. Jest między nimi dużo miłości, ale na razie postanowili się rozstać- Madonna o rozstaniu.

Znając porywczość piosenkarki, chęć skandalu i słabość do młodszych mężczyzn, niedługo na listę jej podbojów miłosnych trafi kolejny kandydat.