Maffashion zaprojektowała kolekcję ubrań!

Fani blogerki od lat czekają na ubrania zaprojektowane przez Julię. Czy będą usatysfakcjonowani nowym projektem gwiazdy?

Maffashion zaprojektowała kolekcję ubrań. Foto instagram maffashion_official

Maffashion jest najbardziej rozpoznawalną blogerką modową w Polsce, nic więc dziwnego, że to właśnie ona została wybrana do współpracy ze światową firmą. Kolaboracja z AliExpress opiera się na stworzeniu kolekcji ubrań, która zostanie zaprezentowana podczas Flesz Fashion Night, wraz z pokazami topowych polskich projektantów. Julia deklaruje, że kolekcja została przygotowana specjalnie na FFN i, wbrew temu co mówią portale plotkarskie, nie trafi do regularnej sprzedaży.

AliExpress jest szczególnie lubianą platformą ze względu na ogromny asortyment i atrakcyjne ceny, a w ostatnim czasie coraz częściej angażuje się na rynku modowym. Działa również w Polsce, organizując wydarzenia związane z tą branżą. Przypomnijmy, że AliExpress było partnerem tegorocznej edycji Cracow Fashion Week. Czy kolekcja przygotowana w kolaboracji z Julią Kuczyńską jest zapowiedzią zmiany wizerunku giganta sprzedaży?

Wpis znaleziono dzięki:

- Maffashion

- AliExpress

- Kolekcja Maffashion dla AliExpress