Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk wezmą ślub!

Niedawno pisaliśmy o tym, że para została rodzicami. Często dzieje się tak, że maluszek na świecie mobilizuje do poważnych decyzji. Tak też dzieje się w przypadku Boczarskiej i Banasiuka, którzy zaczęli planować swój ślub.

Foto magdalena_boczarska.Instagram

Ich związek od początku budził wiele kontrowersji i generował plotki. Działo się tak przede wszystkim ze względu na różnicę wieku. Sama Magdalena przyznała w jednej z rozmów, że miała obiekcje i bała się reakcji ludzi. Jednak jak widać miłość zwycięży wszystko i tak mija kolejny rok od kiedy są razem.

Oczywiście portale plotkarskie nie dawały im spokoju. Generowały się kolejne szeptanki, a wśród nich domniemany romans Mateusza z koleżanką z planu Tańca z Gwiazdami i inne tego typu. Para jednak nie zważając na wszelkie przeciwności losu przetrwała złe momenty i dziś są wspaniałą rodziną z trzymiesięcznym synkiem Henrykiem.

No właśnie, ale czegoś w tej układance brakuje – ślubu. Jak podaje Rewia ceremonia odbędzie się na pewno po tym jak Magdalena wróci do formy sprzed ciąży. Para rozmyśla także nad połączeniem dwóch uroczystości – ich zaślubin i chrzcin Henryka.

 

Czekamy z niecierpliwością!