Małgorzata Kożuchowska w nowej kontrowersyjnej roli!

Gwiazda kojarzona teraz przede wszystkim z serialem "Rodzinka.pl" podejmie nowe wyzwanie! Jak podają media w sztuce ,,Matka Joanna od Aniołów" aktorka wcieli się w postać opętanej zakonnicy.

Małgorzata Kożuchowska w nowej kontrowersyjnej roli! Foto. Instagram malgorzatakozuchowska_

Małgorzata Kożuchowska ma na swoim koncie wiele ról teatralnych, filmowych oraz serialowych. Niedawno widzowie mogli ją zobaczyć między innymi w produkcji Patryka Vegi „Plagi Breslau”, gdzie wcieliła się w rolę groźnej policjantki oraz w popularnym serialu „Rodzinka.pl”. W niedługim czasie premierę będzie miał kolejny film z udziałem Kożuchowskiej – „Proceder”, który opowiada poruszającą historię rapera Tomasza Chady. To jednak nie koniec nowych wyzwań aktorki! Niebawem będziemy mogli ją zobaczyć w kontrowersyjnej roli.

Małgorzata Kożuchowska w nowej kontrowersyjnej roli! Foto. Instagram malgorzatakozuchowska_

Jak podają media aktorka zagra w sztuce „Matka Joanna od Aniołów” wcielając się w postać opętanej zakonnicy. Sztuka zostanie wystawiona w Teatrze Narodowym, zaś jej reżyserem jest Jan Englert. Kożuchowska, która dawno nie występowała na deskach teatru, wcieli się w postać zakonnicy, opętanej przez diabła oraz rozkochującej w sobie egzorcystę, który z miłości do niej popełnia zbrodnię.

Sztuka zapowiada się ciekawie, zaś Kożuchowska słynie z tego, że potrafi wiele poświęcić dla ról. Jak tym razem poradzi sobie z nowym wyzwaniem?

Wpis znaleziono dzięki:

- Małgorzata Kożuchowska

- ,,Matka Joanna od Aniołów" 

- ,,Rodzinka.pl''