Mariah Carey zagra w nowym serialu dokumentalnym

Seria Mariah’s World pokaże kulisy długo oczekiwanej europejskiej trasy koncertowej Carey oraz skupi się na jej przygotowaniach do ślubu.

Mariah w serialu

Nowy serial pokaże prywatne oblicze słynnej artystki, jej rodzinę, przyjaciół i najbliższych, dzięki którym cały czas utrzymuje się na szczycie.

Składający się z ośmiu godzinnych odcinków serial dokumentalny Mariah’s World zapewni widzom ekskluzywny dostęp do piosenkarki podczas trasy Sweet Sweet Fantasy po Wielkiej Brytanii, Europie i Afryce oraz w trakcie przygotowań do ślubu z australijskim miliarderem Jamesem Packerem.

Program będzie emitowany na całym świecie na 17 międzynarodowych kanałach E!, będzie go można oglądać w 153 krajach, w 24 językach.

„Mariah jest jedną z najbardziej fascynujących gwiazd popu naszych czasów oraz jedną z nielicznych artystek rozpoznawanych na całym świecie już po samym imieniu. Cieszymy się ze współpracy z Bunim/Murray Productions, Mariah i Stellą Bulochnikov, w ramach której damy naszym widzom wyłączny dostęp do prywatnego świata piosenkarki. Ten serial pokaże Mariah od wyjątkowej strony, wrażliwej i zaskakująco zabawnej, jakiej fani nigdy wcześniej nie widzieli, a jednocześnie zaprezentuje jej niepowtarzalny styl życia pełen prawdziwego blasku i luksusu najwyższej klasy” – mówi Jeff Olde, Executive Vice President, Programming & Development, E!

„Cieszę się, że będę mogła zabrać swoich fanów na nową przygodę, którą właśnie rozpoczynam” – dodaje Mariah Carey. „Ten dokument już teraz daje mi mnóstwo radości i wiem, że wam także się bardzo spodoba. Te ulotne chwile są nieporównywalne z niczym innym”.

Legendarna artystka, która zasłynęła na całym świecie takimi hitami jak All I Want for Christmas is You, Honey i We Belong Together, zdobyła pięć nagród Grammy, 32 nagrody Billboard Music Award, 21 nagród World Music Award i dziesięć nagród American Music Award. Prywatnie troskliwa matka dwójki dzieci. Obecnie jest zaręczona i planuje ślub z potentatem Jamesem Packerem. Jej europejska trasa Sweet Sweet Fantasy obejmuje 28 koncertów w Europie, Afryce i Wielkiej Brytanii. Będzie to jej pierwsza trasa po Europie od dziesięciu lat. Dodatkowo, Mariah wprowadza właśnie na rynek nową wódkę i wspólnie z najlepszymi producentami oraz wykonawcami pracuje nad nowymi utworami.