Masaż pod prysznicem

Nie każdy z nas ma czas i środki, aby korzystać z masaży w salonach i gabinetach SPA. Na szczęście dzięki odpowiednio zaprojektowanym słuchawkom prysznicowym możemy z powodzeniem wykonywać je we własnej łazience. Oferta zestawów natryskowych dostępnych na rynku armatury łazienkowej jest naprawdę ogromna. Ich różnorodna forma i „masujące” funkcje sprawiają, że bez trudu znajdziemy zestaw odpowiadający indywidualnym potrzebom.

Masaż pod prysznicem
Masaż pod prysznicem

Ciepły, letni deszcz!

Dla wielu z nas gorący prysznic pod koniec dnia jest idealnym sposobem na pozbycie się stresu i rozluźnienie napiętych mięśni. Na krótkie, chociażby kilkuminutowe odprężenie ciała z pomocą mocniejszego strumienia wody może pozwolić sobie każdy, kto ma w łazience kabinę prysznicową lub wannę. Zmęczony całodniowymi wyzwaniami organizm najlepiej odpocznie dzięki zmiennej sile natrysku i możliwości regulacji wypływającej wody. Podczas prysznica warto wykorzystać słuchawkę z funkcją „bubble”– w krótkiej chwili poczujemy się jak podczas prawdziwego masażu, a  tworzące się wodne „bąbelki” dadzą nam namiastkę ciepłej kąpieli w jacuzzi.

Masaż pod prysznicem
Masaż pod prysznicem

Uff, jak gorąco!

Nieco chłodniejsza woda przyniesie wiele korzyści dla organizmu, szczególnie latem, albo o poranku, gdy potrzebujemy szybkiego pobudzenia do działania, zwiększenia aktywności umysłu i poprawy koncentracji. Podczas  porannego prysznica śmiało włączmy chłodną wodę, choćby na ostatnie dwie minuty – w ten sposób natychmiast się obudzimy. Nagła zmiana temperatury zahartuje, przyspieszy przemianę materii, a z pomocą słuchawki z funkcją „rain” lub „massage” – pomoże zwalczyć cellulit i  pobudzi nasze krążenie. Aby uzyskać efekt dodatkowego dotlenienia skóry, możemy stosować naprzemiennie zimny i ciepły strumień.

Masaż pod prysznicem
Masaż pod prysznicem

Im więcej tym lepiej

Zestawy prysznicowe marki Cersanit to nowoczesne propozycje dla osób pragnących korzystać z funkcji masażu wodą w zwykłej kabinie natryskowej lub wannie. Ponieważ każdy z nas ma swoje ulubione sposoby na kąpiel, z pewnością opłaci się zakup prysznica z słuchawką wielofunkcyjną. Dzięki możliwości regulacji, zadziałamy na skórę aż na siedem różnych sposobów, w zależności od osobistych upodobań. Mocny strumień „massage” pobudzi krążenie, „rain” orzeźwi i wzmocni, „bubble” – cudownie zrelaksuje, a „mist” odświeży delikatną wodną mgiełką. Poszczególne funkcje można też ze sobą łączyć, aby osiągnąć jeszcze bardziej spektakularny efekt. To nie wszystko – ekologiczna wersja regularnego strumienia „eco” (w zestawach Modi, Vibe i Senti) ograniczy zużycie wody o połowę, a funkcja Cersanit Turbo Air (w modelu Senti) umożliwi dodatkowe napowietrzenie wypływającej wody.

Masaż pod prysznicem
Masaż pod prysznicem

Bogata oferta rozwiązań marki Cersanit, przeznaczonych do strefy kąpielowej, pozwala na możliwość skompletowania całości potrzebnego wyposażenia, łącznie z baterią. Poza zestawami prysznicowymi możemy wybrać idealną dla siebie baterię, zarówno natryskową, jak i wannowo-natryskową. Wybrane baterie posiadają szereg innowacyjnych rozwiązań, jak dwustopniowa głowica, czy ogranicznik temperatury. W połączeniu z odpowiednim zestawem natryskowym odnajdą się w każdej łazience, pomagając oszczędzić rachunki za wodę i energię oraz cudownie odprężając każdego dnia.