Napisz nam jak ukryć mankamenty i wygraj super nagrody!

Napisz nam jak ukryć mankamenty i wygraj super nagrody!
Napisz nam jak ukryć mankamenty i wygraj super nagrody!

Kochani,

Ostatnio pisaliśmy Wam o tym jak dbać o naszą skórę na szyi!

W związku z tym postanowiliśmy zrobić konkurs. Chcemy dowiedzieć się, jak Wy dbacie o swoją skórę na szyi. Może macie jakieś domowe zabiegi? A może posiadacie jakieś sprawdzone techniki masażu?

Do wygrania super zestawy!

1 Miejsce – Balsam do ciała marki Cztery Pory Roku i książka autorstwa Sylwii Trojanowskiej ,,Szkoła latania”

2 Miejsce – Płyta #LoungeMusic

Jedyne co musicie zrobić, to zamieścić POD WPISEM KONKURSOWYM KOMENTARZ, a w nim:

– Napisać nam jak ukryć mankamenty szyi

– Polubić naszego Facebooka Obcasy.pl

Konkurs rozpoczynamy dzisiaj (19.11.2015) i kończymy (24.11.2015). Wyniki ogłosimy 25 listopada  o godzinie 12:00.

Powodzenia!

Napisz nam jak ukryć mankamenty i wygraj super nagrody!
Napisz nam jak ukryć mankamenty i wygraj super nagrody!

Rozwiązanie konkursu!

1 Miejsce – Jola

,,Jak ma się lat tyle ile się ma/tzn powyżej pięćdziesięciu/ to szyja jednak staje się swoistym odbiciem naszego wieku i samopoczucia.Jak o nią dbam?Masuję i wklepuję każdego wieczoru tłusty krem.By się lepiej wchłaniał zazwyczaj owijam szyję na kilkanaście minut folią i bawełnianym szalikiem.RAz w tygodniu okład z płatków owsianych i żółtka,lub żółtka i oliwki z oliwek/takie domowe “Szyjowe” Spa/. No i muszę przyznać,żę to działa!.Jakby powiedziała moja babcia “szyjka jak u łabędzicy piękna i jędrna wiek się jej nie ima,bo zmarszczek na niej ni ma!””

2 Miejsce – Hanka

,,O skórę szyi dbam tak samo jak o skórę twarzy. Przecież nasza szyja to przedłużenie naszej twarzy- tak samo odbija się na niej niezdrowy tryb życia, brak regularnego nawilżania czy wiek. Codzienna pielęgnacja opiera się na nałożeniu kremu z filtrem SPF na dzień oraz kremu nawilżającego na noc. Raz w tygodniu robię peeling enzymatyczny lub drobnoziarnisty, zawsze na umytą skórę, okrężnymi ruchami. Potem kładę maseczkę z alg. Raz w miesiącu wykonuje sonoforezę z serum oraz kawitacje. Nigdy nie opalam szyi (latem pudruje szyje ciemniejszym o ton pudrem mineralnym), nie pale papierosów, piję wodę i staram się zdrowo odżywiać. To wszystko sprawia, że zarówno skóra mojej szyi jak i twarzy wygląda zdrowo i promiennie.”

Gratulujemy serdecznie!

Prosimy o przesłanie danych adresowych na [email protected] w temacie “Konkurs mankamenty szyi – wygrana”. W wiadomości prosimy o przesłanie zajętego miejsca. Przesyłkę wyślemy do 21 dni roboczych na wskazany adres.