„Naturalista” Andrew Mayne

Między drzewami czai się COŚ nienaturalnego… COŚ przerażającego… Czy odważysz się wejść do lasu? Turbobestseller, który totalnie cię wessie!

„Naturalista” Andrew Mayne

Profesor biologii obliczeniowej Theo Cray widzi prawidłowości tam, gdzie inni widzą chaos. Pewnego dnia w lasach Montany zostają znalezione zmasakrowane zwłoki byłej studentki profesora. Wkrótce okazuje się, że ofiar jest więcej, a jedynym podejrzanym policji jest… niedźwiedź grizzly. Względnie sam profesor Cray.

Mężczyzna postanawia więc wykorzystać całą swoją wiedzę i zawodową skrupulatność, żeby znaleźć zabójcę. Czerpie z biologii, antropologii, botaniki, statystyki i algorytmów komputerowych, aby zlokalizować kolejne ciała. Czy wykaże się większym sprytem niż jego przeciwnik, zanim sam stanie się ofiarą?

W przerwach między dawanymi na całym świecie przedstawieniami iluzjonista Andrew Mayne, gwiazdor programu telewizyjnego „Don’t Trust Andrew Mayne”, pracuje nad swoim najbardziej zadziwiającym dziełem: serią thrillerów naszpikowanych zwrotami akcji. Bądźcie czujni! Ta książka to więcej niż unosząca się w powietrzu budka telefoniczna – to ponad trzystustronicowy trik!

Pasjonujący thriller o tematyce naukowej, czyta się go jednym tchem!

Andrew Mayne jest przede wszystkim iluzjonistą i od 2014 roku gwiazdą popularnego programu telewizyjnego „Don’t Trust Andrew Mayne”, w którym przedstawia przechodniom magiczne sztuczki. Pracował m.in. z Davidem Copperfieldem. W 2012 roku dawał przedstawienia w Europie. Prowadzi bloga i wideobloga, a także sklep internetowy, w którym sprzedaje gadżety dla początkujących magików. Na podstawie jego powieści „Angel Killer” ma powstać serial.