Nie zobaczymy już Kaczoruk w Playu! Dlaczego?

Od kiedy Renata Kaczoruk tworzy związek z Kubą Wojewódzkim dostaje też propozycje niekoniecznie związane z modelingiem. Przykładem takiego komercyjnego projektu był program "Azja Express", w którym była jedną z uczestniczek. Wraz ze swoim partnerem wzięła także udział w reklamie sieci Play. Jednak teraz już nie zobaczymy Renaty w spotach.

Foto renul_ka.Instagram

Play zerwał kontrakt z Kaczoruk za sprawą programu telewizyjnego, w którym ma wziąć udział. Oczywiście mowa o „Tańcu z gwiazdami”, którego emisja jest przewidziana na 2 marca. Problem stanowi inny operator, bo jak wiemy dwie rzeczy emitowane są w konkurencyjnych stacjach telewizyjnych. Byłby to konflikt interesów oraz naruszenie jednego z punktów umowy o współpracy.

Foto renul_ka.Instagram

Przy okazji planowania programu, producenci natknęli się na inny problem – brak tancerza pasującego wzrostem do modelki. Jednak został on rozwiązany poprzez specjalne zatrudnienie kogoś wyższego. Widać wszystkim zależy na jej udziale w tanecznym show.

Sama Renulka nie może się doczekać rywalizacji, a z tego co pamiętamy – to jej konik. Czy będzie to próba ocieplenia wizerunku po tym jak przyklejono jej łatkę kobiety, która „idzie po trupach do celu”? Jeśli tak, to czy jeszcze jest na to szansa?