Nowe wyznania Doroty Rabczewskiej. Kogo dotyczą?

Doda często dzieli się swoimi przeżyciami w social mediach. Jednakże dzisiejszy wpis był dość zaskakujący.

doda rabczewska4
Doda. Screen Instagram

Odkąd Doda zakończyła związek z Emilem Haidarem jest sama, ale chyba nie samotna. Lubi prowokować, wrzucając seksowne zdjęcia na swój profil.

Doda. GA
Doda. GA

To było wyjątkowe wyznanie, choć jak sama powiedziała, zdarzenie miało miejsce dopiero po paru latach, a czym się zakończyło?

Czy po myśli Dody?

Po paru latach biegania po Polu Mokotowskim w dzień i w nocy, W KOŃCU doczekałam się małego sukcesu! Sobota, godz.14-sta – robię brzuszki na trawie, zabieram się do skosów… a tu moim oczom, 20 m. ode mnie, w biały dzień, między drzewami, pan w niebieskiej bluzie z opuszczonymi do kolan spodniami onanizuje się, patrząc mi głęboko w oczy…
Mała rzecz, a cieszy. Chciałam podbiec, podziękować, zrobić selfie, ale uciekał jak mała dziewczynka przez krzaki, knieje i trawy, zabijając się o własne spodnie.

Pytam się: Gdzie był moj błąd??? Co zrobiłam źle ?!?????????????🙄😉 Czy romantyczny spacer na komendę to zły start naszej przyjaźni ????????? ‪#‎dontfuckwithmemotherfucker‬ (oryginalna pisownia)

No cóż, na pewno ten komentarz wywołał ostrą dyskusję. Fani Dody zastanawiali się nad bezpieczeństwem gwiazdy. Co poniektórzy uznali ten fakt za zabawną historię.

Reakcja Dody nie zaskoczyła: Mała rzecz, a cieszy. Chciałam podbiec, podziękować, zrobić selfie, ale uciekał jak mała dziewczynka przez krzaki, knieje i trawy, zabijając się o własne spodnie…