O czym nie zapomnisz w ten świąteczny czas?! Odpowiedz i wygraj rewelacyjny zestaw garnków!

Z okazji świąteczno-noworocznego czasu mamy dla Was wspaniały konkurs! Wystarczy, że dokończycie kreatywnie zdanie, a zestaw garnków o wartości 250 złotych może być Wasz! Zapraszamy do zabawy!

konkurs-garnki

Święta kojarzą nam się z przyjemnymi zapachami unoszącymi się nad kuchenką, prawda? Pierogi, barszcz, kapusta z grochem… Niektóre dania smakują tak wyjątkowo tylko w ten wigilijny dzień!

W naszym świąteczno-noworocznym konkursie chciałybyśmy, żebyście dokończyły pewne zdanie… Do wygrania, aż 3 komplety rewelacyjnych garnków!

Aby wygrać należy:

  • Dokończ zdanie: „W ten świąteczno-noworoczny czas nie zapomnę o…”! Prosimy o odpowiedzi do maksymalnie 1000 znaków ze spacjami.
  • Odpowiedź umieść komentarzu pod tym wpisem konkursowym (nie na Facebooku!).

3 najbardziej kreatywne komentarze – według redakcyjnego jury – zostaną nagrodzone.

Do wygrania:

zestaw-garnkow1

3x Zestaw garnków widocznych na zdjęciu (Wartość jednego zestawu to, aż 250 złotych!)

Fundatorem nagród w konkursie jest marka Knorr.

Jej produkty zapewnią doskonały smak świątecznych dań. Dzięki przyprawom schaby, drobiowe roladki i polędwiczki będą idealnie przyprawione, a dzięki bulionom – świąteczne zupy cechują się pełnią smaku. Podczas przyrządzania grzybowej pomoże Bulion grzybowy na borowikach leśnych Knorr. Wzbogaci on także drugie dania – pulpety, gulasz lub pieczeń w sosie grzybowym.

Propozycję szefa kuchni Knorr, Piotra Murawskiego, na doskonałą zupę znajdziecie na Zupa ze świeżych grzybów.

 

Do dzieła!

Konkurs trwa do 4 stycznia! Wyniki ogłosimy 5 stycznia o 12.00!

Zanim weźmiesz udział koniecznie zapoznaj się z regulaminem!

 

WYNIKI!!!

Nasze wspaniałe nagrody wędrują do: 

Nie zapomnę o życiu, przez które błądziłam
o uśmiechu najbliższej, ukochanej osoby.
O starczej, schorowanej twarzy kobiety
troskliwie spoglądającej w przyszłość
i o miłości, bez, której nie mogłam żyć.
Kochałam, choć ta miłość była trudna
Szlochałam, choć ten szloch był prozaiczny,
krzyczałam, choć nikt tego krzyku nie słyszał
Zrozumiałam, że wszystko co robiłam było sztuczne
Ale w te Święta będę radować się ogromnie…
I tego obcasom życzę!

2. 

W ten świąteczno-noworoczny czas nie zapomnę o… wspólnej, rodzinnej herbacie. Nie tylko brytyjska królowa traktuje picie herbaty jako swój rytuał. My też uwielbiamy to robić, zwłaszcza, że po świąteczno-noworocznym obżarstwie ciepła, rozgrzewająca herbata bardzo pomaga na dolegliwości żołądkowe. U nas herbata jest też powodem do długich rozmów, zwłaszcza, gdy mamy szansę spotkać się w dużym gronie i wspólnie obmawiać plany na Nowy Rok oraz wzajemnie się wspierać i motywować do zmian. Zasiadamy więc wielopokoleniowo do stołu, dojadamy piernikowe niedobitki, wspominamy osoby, których już z nami nie ma, opowiadamy sobie o swoich marzeniach i po prostu cieszymy się swoim towarzystwem. Bo to jest najważniejsze w świąteczno-noworocznym okresie – szansa na przebywanie w towarzystwie bliskich osób, których nie zawsze mamy okazję spotkać w ciągu roku i cieszyć się ich bliskością. Herbata i słynne „five o’clock” służą idealnie jako pretekst do królewskich biesiad całej familii.

3. 

W ten świąteczno-noworoczny czas nie zapomnę o … sobie. Święta kręcą się wokół rodziny – aby było smacznie, wesoło, przytulnie, sylwester wokół przyjaciół – by wszystkim nastroje dopisywały, by nikogo nie urazić, by było im wygodnie, a my w tym wszystkim gdzieś giniemy. Oczywiście to dobrze zadbać o bliskich – w końcu to najwspanialsi ludzie na ziemi, ale nie należy zapominać, że najbliższą osobą dla nas zawsze będziemy my sami, więc zawsze dbajmy o siebie tak jak na to zasługujemy. Dlatego nawet w tym czasie warto na chwilę się zatrzymać, zrobić krok w bok od tego tłumu, zamknąć oczy, wziąć głęboki oddech, wybrać się do SPA na jakiś jeden zabieg (na więcej pewnie nie będzie czasu) lub na samotny spacer -. cokolwiek co nas zrelaksuje. A zapewniam to da nam dużo więcej siły by Święta i Nowy Rok był jeszcze wspanialszy nie tylko dla nas ale i dla naszej rodziny i przyjaciół.

  • Laureatki konkursu proszone są o e-mail na [email protected] z adresem do przesyłki, numerem telefonu oraz dopiskiem: zestaw garnków w ciągu 7 dni od ogłoszenia wyników. Przypominamy, że nagrody są wysyłane w ciągu 21 dni roboczych.