Odpowiedz na pytanie i WYGRAJ zestaw naturalnych kosmetyków na lato!

konkurs felicea

Kochane Czytelniczki!

Wiemy, że cenicie naturalne kosmetyki, które nie są testowane na zwierzakach i nie zawierają parabenów. Lato to taki czas, że makijaż wyznaje zasadę: mniej znaczy więcej. Na wakacjach wystarczy przecież tylko zakryć korektorem niedoskonałości, pociągnąć kości policzkowe bronzerem i podkreślić usta. Dlatego też mamy dla Was rewelacyjne zestawy firmy Felicea! A oto konkurs!

Do wygrania!

2 zestawy:

Zestaw nr 1: bronzer, korektor i błyszczyk

Zestaw nr 2: puder, korektor i szminka

Felicea zadebiutowała na polskim rynku we wrześniu 2014 roku. Kosmetyki felicea stworzono z myślą o świadomych kobietach, które dbając o swoje piękno jednocześnie troszczą się o swoje zdrowie. Obecnie portfolio marki zawiera 51 produktów: kredki do oczu, cienie do powiek, kredki do brwi ze skuwkami z grzebykiem, korektory, kredki do ust, błyszczyki, szminki, pomadki oraz nowości, czyli kosmetyki prasowane: cienie do oczu, pudry, róże i bronzer. Felicea oferuje kosmetyki na każdą kieszeń, ich cena waha się w granicach 9 – 39 złotych.

felicea

Aby wygrać należy:

Kosmetyki felicea zawierają TYLKO naturalne składniki, nie są testowane na zwierzętach na żadnym z etapów produkcji oraz nie zawierają parabenów. Ponadto, posiadają jeszcze dwie bardzo porządane na obecnym rynku cechy…

  • Co wyróżnia kosmetyki prasowane Felicea? Podaj dwie cechy – Odpowiedź podaj w komentarzu pod tym postem.
  • Polub Obcasy.pl na Facebooku

Spośród poprawnych odpowiedzi jury redakcyjne wylosuje 2 osoby, które otrzymają losowy zestaw kosmetyków.

Konkurs rozpoczynamy dzisiaj tj. 25.07.2016 i kończymy 1.08.2016r. o godz. 10.00.

Wyniki ogłosimy 1 sierpnia o godzinie 12.00.

Regulamin konkursu znajdziesz tutaj.

Wyniki konkursu!

Oczywiście cechy, które wyróżniają kosmetyki Felicea to… wegańskie i bezglutenowe!

Spośród poprawnych odpowiedzi wylosowaliśmy dwie zwyciężczynie! Oto one:

Serdecznie gratulujemy! Laureatki konkursu prosimy o wiadomość na adres konkurs@obcasy.pl z dopiskiem „Felicea” oraz danymi do przesyłki w ciągu 7 dni od ogłoszenia wyników. Nagrody zostaną wysłane w ciągu 21 dni roboczych.

Wszystkim osobom biorącym udział w konkursie bardzo dziękujemy! Wypatrujcie kolejnych konkursów na naszym portalu oraz Facebooku i Instagramie!