Pamiętacie Żaklinę Ta Dinh z „Top Model”. Co zamierza robić?

Po udziale w „Top Model” jestem bardziej rozpoznawalna – mówi modelka. Wyraźnie wzrosła liczba jej fanów w mediach społecznościowych, dostała dwie ciekawe propozycje zawodowe, a także nagrała piosenkę

Żaklina Ta Dinh nie zamierza jednak korzystać ze wszystkich propozycji – chce spróbować kilku możliwości i zdecydować się drogę zawodową, która najbardziej będzie jej odpowiadała.

Żaklina Ta Dinh była uczestniczką zakończonej 26 listopada 7. edycji programu „Top Model”. Mimo że nie znalazła się w finale, zaistniała w świecie modelingu. Nie ukrywa, że udziałowi w programie TVN dużo zawdzięcza, m.in. coraz większą rozpoznawalność. Modelka podkreśla, że dzięki „Top Model” wyraźnie wzrosła liczba osób obserwujących jej konta w mediach społecznościowych. Na Instagramie ma obecnie nieco ponad 240 tys. fanów.

– To też jest zwieńczeniem tego, że byłam w tym programie. To jest bardzo miłe uczucie, gdy ludzie cię poznają i patrzą na ciebie przez pryzmat tego programu – mówi Żaklina Ta Dinh agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Pierwsze propozycje zawodowe modelka otrzymała tuż po odejściu z programu. Jedną z nich była kampania modelingowa dla znanej marki odzieżowej, z której Żaklina Ta Dinh jest bardzo zadowolona. Szczegółów drugiej nie może jeszcze zdradzić – jej efekty będzie można zobaczyć dopiero w styczniu. Udział w „Top Model” otworzył przed modelką także drzwi do świata show biznesu oraz internetowych influencerów.

– Po programie naprawdę, zresztą każdy z nas, każdy uczestnik, zyskał dużo followersów na social media, także to też daje dużo w stronę influencerską bardziej – mówi Żaklina Ta Dinh.

Modelka wystąpiła ponadto w teledysku do piosenki Smolastego oraz nagrała własny kawałek „Team banan” wraz z towarzyszącym mu wideo. W ciągu niespełna trzech tygodni utwór ten zyskał ponad 4,5 mln wyświetleń. Żaklina Ta Dinh twierdzi, że nie zamierza przyjmować wszystkich propozycji zawodowych. Jej celem jest wypróbowanie kilku możliwości i wybranie tej, w której najlepiej się poczuje.

– Zobaczymy jak to pójdzie, może być modeling, może być influencersko, może być jednak może muzycznie – mówi modelka.

W 2019 roku Żaklina Ta Dinh zamierza zrealizować kilka projektów zawodowych. Chce też uporządkować sferę życia niezwiązaną z pracą.

– Plany prywatne na pewno będą takie na 2019 rok, że trochę spróbuję oddzielić życie prywatne od życia takiego, gdzie wszyscy mnie znają, to jest sztuka, żeby to zrobić – mówi modelka.

Wpis znaleziono dzięki:

- Żaklina Ta Dinh

- Top Model

- Modeling