Pierwszy numer polskiego „Elle Man” pod kierownictwem Oliviera Janiaka już w sklepach! Kto znalazł się na okładce?

Doczekaliśmy się pierwszego numeru polskiej edycji kultowego magazynu "Elle Man" z nowym redaktorem naczelnym. Kim jest bohater pierwszej okładki? Kto znalazł się w redakcji?

foto. instagram.com/ellemanpolska/

Miesiące ciężkiej pracy, poszukiwania odpowiednich redaktorów i ekspertów. Oto jest! Pierwszy numer „Elle Man Polska” pod redakcją Oliviera Janiaka. U jego boku stanął redaktor prowadzący Grzegorz Kapla. Magazyn początkowo był półrocznikiem, jednak teraz wydawany będzie co trzy miesiące.

Na okładce znalazł się Robert Lewandowski – obecnie chyba najbardziej rozpoznawalny mężczyzna w kraju. Na łamach pisma znajdziemy obszerny wywiad z piłkarzem, odsłaniający kulisy jego życia.

foto. instagram.com/ellemanpolska/

Nowy redaktor naczelny zapewnił, że modowy kierunek pisma pozostanie nienaruszony. – To się na pewno nie zmieni. Spróbuję wraz z zespołem dodać do tego na pewno porcję klasy, stylu i wiedzy. Będziemy promowali ciekawość świata i otwarcie na drugiego człowieka. – przyznał Janiak.

Nowy redaktor prowadzący, Grzegorz Kapla zdobywał doświadczenie w magazynie „Maleman”. – Będzie cudownym wsparciem dla mnie i redakcji. To doświadczony dziennikarz, który słynie z jakości słowa. Będzie pełnił funkcję redaktora prowadzącego, a także nada całości magazynu właściwy, męski wydźwięk – mówi o Kapli redaktor naczelny.