„Planeta Singli” – bilety do wygrania!

Nowy film reżysera przebojowych „Listów do M”, został entuzjastycznie przyjęty na 40. edycji Forum Wokół Kina! Owacja na stojąco, zgotowana nowej polskiej komedii przez wymagające grono operatorów kin, zapowiada wielki hit!

planeta singi konkurs

Kina Helios zapraszają na pierwszą w tym roku odsłonę ulubionego cyklu Pań! Już 18, 20 lub 21 stycznia (w zależności od kina) na seansach Kina Kobiet zobaczyć będzie można wspaniałą komedię „Planeta Singli” w gwiazdorskiej obsadzie!

Konkurs – podwójne bilety do kina!

Dla naszych czytelników w następujących miastach:
Radom, Rzeszów (Kino w Galerii Rzeszów), Olsztyn, Starachowice i Płock

Kina Helios w całej Polsce zapraszają na pierwszą w tym roku odsłonę ulubionego cyklu Pań! Już 18, 20 lub 21 stycznia (w zależności od kina) na seansach Kina Kobiet zobaczyć będzie można wspaniałą komedię „Planeta Singli” w gwiazdorskiej obsadzie!

Aby wygrać:

1. Należy polecić czytelnikom dany artykuł z serwisu (wkleić link z obcasy.pl) i w jednym zdaniu napisać, czemu właśnie ten na Facebooku. Wyboru można dokonać z dowolnego działu!
2. Wybrany artykuł polecić znajomym do przeczytania.
Gramy do 14.01.2015r., a ogłoszenie wyników 15.01 o godzinie 12.00
3.Podać miasto, które Was interesuje.

Więcej o filmie

Nowy film reżysera przebojowych „Listów do M”, został entuzjastycznie przyjęty na 40. edycji Forum Wokół Kina! Historia jest tak wyjątkowa, że fanki Kina Kobiet muszą ją zobaczyć obowiązkowo. Tym bardziej, że film zostanie zaprezentowany na trzy tygodnie przed premierą!

Historia jest tak wyjątkowa, że fanki Kina Kobiet muszą ją zobaczyć obowiązkowo. Tym bardziej, że film zostanie zaprezentowany na trzy tygodnie przed premierą!

Ania jest romantyczką poszukującą idealnego mężczyzny na portalach randkowych. Przypadkiem, w walentynkowy wieczór, spotyka showmana Tomka, który prowadzi najpopularniejszy program telewizyjny w kraju… Zachwycony romantyzmem Ani, proponuje jej, żeby została bohaterką jego show – ona będzie umawiać się na randki, a on pokaże prawdziwą twarz facetów flirtujących w sieci i wyśmieje naiwność kobiet szukających tam ideału. Randkowe przygody szybko stają się przebojem. Jednak pewnego dnia Ania spotyka idealnego faceta. Naciskany przez bezwzględną szefową stacji Tomek musi ratować oglądalność programu. A może i własne uczucie do Ani?

Spotkania Kina Kobiet to przede wszystkim przyjemna chwila relaksu spędzona w damskim towarzystwie i pozytywna zabawa połączona z możliwością zdobycia atrakcyjnych upominków. Przy okazji styczniowych seansów każda z Pań otrzyma kalendarz ze zdjęciami z różnych seansów Kina Kobiet w całej Polsce. Zapraszamy!