Poznaj sekrety medycyny estetycznej, ucząc się od najlepszych

Niewątpliwie, w dzisiejszych czasach dbanie o urodę to naturalna potrzeba ludzi. Walka z upływającym czasem nie jest już tak trudna jak kiedyś.

Poznaj sekrety medycyny estetycznej, ucząc się od najlepszych. Fotolia

Jesteśmy coraz bardziej świadomi, że stosowanie tylko kosmetyków nie przynosi porządnych rezultatów. Zabiegi medycyny i kosmetologii estetycznej stały się coraz bardziej  popularne i zdobyły szerokie grono zwolenników, bo efekty są spektakularne i przede wszystkim – naturalne. 
Wypełnianie ust czy zmarszczek kwasem hialuronowym, modelowanie twarzy, mezoterapia, NICI liftingujące – jak szybko zdobyć wiedzę potrzebną do wykonywania tych zabiegów?

Praktyka na pierwszym miejscu

Stoisz właśnie przed dylematem, co wybrać: kurs czy studia podyplomowe? Odpowiedz jest oczywista – medycyna estetyczna to przede wszystkim praktyka!Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy przekonani, że podyplomowa szkoła medycyny estetycznej wymaga od studentów zbyt wiele czasu na naukę teorii. Akademia Beauty Extra proponuje szkolenia w formie zajęć warsztatowych, na których nauczysz się pracy z Pacjentem i wiedzę teoretyczną zamienisz w praktykę. Wykorzystaj z nami swój czas, najlepiej jak to możliwe.

„Beauty Extra” to Akademia Szkoleniowa z dużym dorobkiem

„Beauty Extra” to Centrum Szkoleniowe mieszczące się od kilku lat na warszawskim w Wilanowie. Prowadzimy szkolenia z zakresu medycyny estetycznej oraz kosmetyki na różnych poziomach zaawansowania. Są to szkolenia między innymi z zastosowania kwasu hialuronowego, nici PDO i liftingujących, mezoterapii igłowej i mikroigłowej, a także paznokci.

Co wyróżnia Beauty Extra?

Praca jest traktowana jak pasja, a co za tym idzie – nigdzie indziej nie spotkacie się z takim zaangażowaniem i profesjonalizmem. W związku z tym, że branża beauty zmienia się niezwykle dynamicznie, wiedza i umiejętności pracowników Akademii są stale pogłębiane, aby móc przekazywać je dalej na jak najwyższym poziomie. Zarażamy miłością do piękna.

Praktyka czyni mistrza, jako hasło przewodnie

Akademia kładzie ogromny nacisk na praktykę podczas organizowanych szkoleń, dzięki czemu nasi kursanci opuszczają nas z solidną dawką wiedzy i umiejętności, potrzebnych do rozpoczęcia przygody z medycyną estetyczną i kosmetyką. Wszystkie szkolenia organizowane są w zakresie podstawowym i średniozaawansowanym, dzięki czemu w trakcie ich trwania można poznać nowości, jak i poszerzać swoją wiedzę i  dotychczasowe doświadczenie.

Pracujemy tylko na bezpiecznych i skutecznych produktach

Preparaty, którymi wykonywane są zabiegi podczas szkoleń są certyfikowane, w pełni bezpieczne, nie powodują skutków ubocznych i utrzymują długi efekt, a w efekcie – od lat cieszymy się zaufaniem naszych klientów i partnerów biznesowych.  Proponowane przez nas szkolenia z zakresu medycyny estetycznej umożliwiają uzyskanie wiedzy oraz samodzielne wykonywanie najnowszych zabiegów w tej dziedzinie pod okiem specjalisty. Jest to dla osób uczących się bardzo cenna umiejętność, dająca możliwość uzyskania rewelacyjnych efektów w poprawie urody i lepszej jakości skóry swoich docelowych klientów.

Indywidualne podejście do każdego kursanta

Szkolenia prowadzone są w małych grupach, co pozwala trenerom na indywidualne podejście do każdego naszego kursanta. Pomocne w tym są profesjonalnie wyposażone gabinety szkoleniowe. Na wszystkich zajęciach zapewniamy osoby w charakterze modeli, aby kursant miał możliwość obycia z „prawdziwym” klientem. Kurs kończy się otrzymaniem  międzynarodowego certyfikatu w języku polskim i angielskim, który uprawnia do wykonywania danego zawodu, a także poszczególnych zabiegów.

Szkoleniowcy Akademii Beauty Extra to tylko doświadczeni, wysokiej klasy specjaliści

Łączą wiedzę teoretyczną i praktyczną z umiejętnością jej przekazywania swoim kursantom. Są to eksperci z wieloletnim doświadczeniem w zakresie wykonywania zabiegów medycyny estetycznej, a także kosmetyki. To ludzie wyróżniający się ogromną wiedzą i są bardzo cenieni w swojej branży.

Zalety szkoleń w „Beauty Extra”

  • stawiamy na praktykę
  • szkolenia indywidualne lub w małych grupach
  • wsparcie szkoleniowców po ukończeniu kursu
  • certyfikat w języku polskim i/lub angielskim
  • praca na wysokiej jakości produktach
  • wybór szerokiego wachlarza szkoleń

Rosnące wymagania Klientów-Pacjentów

Jak wiemy, wymagania oraz oczekiwania Klientów-Pacjentów rosną, a naszym zadaniem  jest im sprostać, dlatego pomożemy wszystkim, którzy chcą zdobyć nową wiedzę i umiejętności w zakresie wykonywania zabiegów. Do naszego warszawskiego centrum szkoleniowego przyjeżdżają ludzie z całej Polski i nasza wspólna droga nie kończy się w chwili wydania certyfikatu. Jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi kursantami, a także chętnie służymy radą i pomocą.

Artykuł sponsorowany

Wpis znaleziono dzięki:

- Wymagający klient

- Szkoleniowcy Akademii Beauty Extra

- Beauty Extra