Proszek zasadowy Dr Auera

Do każdego zakupionego opakowaniaProszek Zasadowy doktora Auera dzięki odpowiednio dobranym składnikom przywraca i utrzymuje równowagę kwasowo-zasadową w organizmie.

Długotrwałe zakwaszenie sprzyja rozwojowi poważnych chorób takich jak: nadciśnienie, miażdżyca, cukrzyca, osteoporoza, nowotwory, zmiany zwyrodnieniowe stawów, nadwaga, a także może być przyczyną wielu dolegliwości: ogólnego zmęczenia, braku koncentracji, zaburzeń snu, napięć nerwowych, depresji, częstych infekcji, zaparć, łamliwości paznokci i wypadania włosów.

Proszek Zasadowy doktora Auera:
· Neutralizuje nadmiar kwasów oraz pomaga utrzymać prawidłową równowagę kwasowo-zasadową organizmu.
· Poprawia perystaltykę jelit
· Łagodzi zgagę
· Wspomaga odchudzanie
· Oczyszcza organizm
· Dodaje sił witalnych
Proszek Zasadowy został opracowany przez doktora Wolfganga Auera przy współudziale Helmuta Reidlingera, specjalisty w dziedzinie farmacji, w wyniku unikatowych badań nad szkodliwym wpływem podwyższonej kwasowości na prawidłowe działanie organizmu. Odznacza się wysoką starannie kontrolowaną jakością. Do jego produkcji używa się wyselekcjonowanych, naturalnych surowców. W skład preparatu wchodzą związki szybko neutralizujące duże ilości kwasów, a także regulujące procesy metaboliczne organizmu: cytryniany wapnia, magnezu, potasu, wodorowęglan potasu, fosforany wapnia i magnezu oraz selen.
Skuteczność była głównym celem, jaki postawił sobie doktor Auer w trakcie tworzenia receptury Proszku Zasadowego. Preparat nie zawiera substancji korygujących jego smak, mogących działać niekorzystnie na organizm.
Szczególne znaczenie ma fakt, że Proszek Zasadowy doktora Auera nie zawiera sodu, który nadmiernie obciąża nerki. Dzięki temu nie zostaje zaburzona funkcja wydalnicza nerek. Może być więc stosowany nawet przez osoby ze schorzeniami nerek oraz osoby w podeszłym wieku. Mogą go bez obawy przyjmować kobiety ciężarne. Zwłaszcza podczas ostatnich trzech miesięcy ciąży wiele kobiet cierpi z powodu zgagi. Nie mogą one jednak stosować leków konwencjonalnych, gdyż w okresie ciąży są niedozwolone.
Kolejną zaletą Proszku Zasadowego doktora Auera jest dodatek substancji o bardzo skutecznych właściwościach oczyszczających przewód pokarmowy.
Ponadto preparat został wzbogacony selenem. Niedobór tego pierwiastka śladowego występuje u około 80% populacji.
Dotychczas nie stwierdzono żadnych skutków niepożądanych działania Proszku Zasadowego doktora Auera.
Proszek Zasadowy doktora Auera jest dostępny w opakowaniach 150 g. Celowo nie stosuje się dużych opakowań, aby zagwarantować wysoką jakość produktu.
Dla preparatu wybrano formę rozpuszczalnego proszku, ponieważ:
· Rozpuszczone substancje mineralne są lepiej przyswajane przez organizm
· Rozpuszczony Proszek Zasadowy wywołuje uczucie sytości
· Skuteczniej neutralizuje nadmiar kwasów w żołądku
Jak stosować Proszek Zasadowy?
Na podstawie badań oraz po uwzględnieniu opinii wielu konsumentów stosujących Proszek Zasadowy opracowano następujące zalecenia:
· Jeden raz dziennie ok. 7-8 g Proszku Zasadowego (czubata łyżeczka do herbaty) rozpuścić w 1 szklanki wody i pić małymi łykami, najlepiej 30 min. przed posiłkiem.
· Stosując preparat po raz pierwszy w celu szybkiej neutralizacji kwasów, zaleca się zwiększenie dawki do 2-3 łyżeczek dziennie.
· Żeby zmniejszyć wagę ciała, Proszek Zasadowy należy przyjmować 30 min przed posiłkiem (patrz także poniżej: Proszek Zasadowy a nadwaga).
· Żeby zneutralizować nadmiar kwasu mlekowego, Proszek Zasadowy należy zażywać przed i po treningu (więcej w rozdziale Proszek Zasadowy a sportowcy).
Podczas pierwszego tygodnia stosowania Proszku Zasadowego występuje zwykle zwiększona perystaltyka przewodu pokarmowego. Objawia się to czasem jako luźne stolce. Służy jednak oczyszczeniu przewodu pokarmowego, a w efekcie przyczynia się do poprawy ogólnego samopoczucia.

Proszek Zasadowy a nadwaga
Proszek Zasadowy doktora Auera nie jest środkiem odchudzającym w ścisłym tego słowa znaczeniu, eliminuje jednak najczęstszą przyczynę otyłości – nadmiar kwasów.
Regularne zażywanie Proszku Zasadowego sprawia, że pokarm przechodzi przez jelita w krótszym czasie, a jelito grube zostaje oczyszczone z zalegających w nim resztek. Dzięki temu znika uczucie pełności, które bardzo często towarzyszy nadwadze.
Żeby zmniejszyć wagę ciała Proszek Zasadowy doktora Auera należy zażywać w następujący sposób:
30 minut przed każdym posiłkiem należy wypić łyżeczkę proszku rozpuszczonego w 250 ml wody, a następnie w ciągu kwadransa wypić ok. 1 l wody. Zmniejszy to automatycznie napady wilczego głodu, które często prowadzą do niekontrolowanego objadania się i nadwagi.
Jeśli mimo tego, zwłaszcza w pierwszym tygodniu, nadal nie można powstrzymać się od nadmiernego jedzenia, Proszek Zasadowy należy zażywać przed i po każdym posiłku.
Preparat należy pić małymi łykami, w przeciwnym wypadku można nadmiernie pobudzić perystaltykę jelit.
Uwaga!
Diety odchudzające zakwaszają organizm. Z jednej strony prowadzą do uwalniania z tkanki tłuszczowej kwasów ketonowych, z drugiej zaś często są nieodpowiednio zbilansowane (zbyt mało węglowodanów w porównaniu do białek i tłuszczów).
Proszek zasadowy a sport
Proszek Zasadowy doktora Auera pomaga zneutralizować nadmiar kwasu mlekowego w organizmie. Zwiększa się wydolność organizmu, mięśnie wolniej się zakwaszają.
Dzięki wzmocnionemu działaniu układów buforowych, podczas zawodów i intensywnych ćwiczeń nie odkłada się kwas mlekowy, a to z kolei prowadzi do wymiernej poprawy wyników.
Żeby zneutralizować nadmiar kwasu mlekowego:
wystarczy rozpuścić jedną pełną łyżeczkę preparatu w 250 ml wody i wypić przed i po treningu. Aby utrzymać swoje możliwości fizyczne na odpowiednim poziomie, należy pamiętać o piciu odpowiedniej ilości płynów.
Chroń organizm przed skutkami zakwaszenia i bądź w dobrej kondycji.