Prysznic idealny do Twojej łazienki

Gdy na dworze trudno jest wytrzymać z powodu upałów, chłodny prysznic staje się szczytem marzeń. Na szczęście nic nie stoi na przeszkodzie, aby latem zażywać prysznicowego orzeźwienia nieco częściej niż zwykle. Wtedy właśnie odpowiednia kabina prysznicowa ukazuje nam wszystkie swoje zalety.

Prysznic idealny do Twojej łazienki

Kabina tradycyjna

Najczęściej wybierana opcja to w rzeczywistości cała gama możliwości do wyboru – obecnie możemy zdecydować się na kabiny w wielu kształtach, rozmiarach, kolorach oraz o różnych typach drzwi i brodzików. Niech nie zwiedzie Cię słowo „tradycyjna” – wzornictwo nowoczesnych kabin w niczym nie przypomina już starych prysznicy, które swoim wyglądem nijak nie zachęcały użytkowników do kąpieli.

Prysznic idealny do Twojej łazienki

Zwłaszcza warte uwagi są niskie brodziki mineralne oferowane w gamie stonowanych kolorów ziemi – graficie, beżu, odcieniach szarości… Kabina tradycyjna wcale nie znaczy nudna!

Kabina typu Walk-In

Czyli kabina, której podstawowy (i niemal jedyny) element, stanowi nowoczesny parawan prysznicowy oraz czasem niski, minimalistyczny brodzik. Taka kabina to szczyt nowoczesności w łazienkowym wnętrzu, a niektórzy powiedzieliby także, że szczyt komfortu – wejście do niej jest bajecznie wygodne, a prosta konstrukcja sprawia, że nie ma tam praktycznie nic, co mogłoby się zepsuć lub sprawiać problemy.

Prysznic idealny do Twojej łazienki

Kabina Walk-In będzie przez długie lata służyła w Twojej łazience, stanowiąc jej zdecydowaną ozdobę, zwłaszcza jeśli postawisz na oryginalność i wybierzesz brodzik w kształcie trapezu.

Ścianka nawannowa

Prysznic idealny do Twojej łazienki

Jeśli nie chcesz rezygnować z komfortu wanny a zarazem brakuje Ci wygody praktycznego prysznica na co dzień, możesz mieć ciastko i zjeść ciastko dzięki eleganckiej ściance nawannowej. Parawany nastawiane na wannę występują w wielu wersjach – na przykład z drzwiami przesuwnymi, skrzydłowymi, wahadłowymi…

 

Wybór pryszniców na rynku jest szeroki i z pewnością znajdziesz ściankę nawannową idealną do swojej łazienki i będziesz cieszyć się prysznicowym orzeźwieniem nawet w wannie!