Przesłanie Victorii Beckham na gali Glamour. Czemu zawdzięcza swój sukces?

Była wokalistka Spice Girls pojawiła się na corocznym rozdaniu nagród Glamour Women of The Year. Została doceniona za osiągnięcia zawodowe jako projektantka mody, a także za działalność charytatywną.

Przesłanie Victorii Beckham na gali Glamour. Czemu zawdzięcza swój sukces
Przesłanie Victorii Beckham na gali Glamour. Czemu zawdzięcza swój sukces? Instagram @victoriabeckham

Mama czwórki dzieci na gali pojawiła się w towarzystwie swojego syna Brooklyna. W czerwonej sukience wyglądała olśniewająco. Promienna gwiazda skupiła na sobie uwagę nie tylko fotoreporterów. W podziękowaniach za wyróżnienie Victoria opowiedziała o mężczyźnie, który każdego dnia motywuje ją do działania. Chodzi oczywiście o jej męża Davida.

– Prowadzenie biznesu, zaangażowanie w działalność charytatywną (współpraca z ONZ), i co najważniejsze bycie mamą, to wszystko nie byłoby możliwe bez mojego męża. Jest nie tylko świetnym tatą, ale także wsparciem, osobą która kocha i inspiruje mnie każdego dnia – wyznała Victoria.

– Moja nagroda jest dowodem na to, że jeśli masz marzenia i ciężko pracujesz, by je spełnić, możesz osiągnąć wszystko. Jeśli ja mogę to robić, każdy może. I to jest moje przesłanie dla młodych kobiet na całym świecie – motywowała gwiazda. Przyznała, że poprzez nowe kolekcje ubrań chce dodawać kobietom pewności i sprawić, by czuły się wyjątkowe.

W krótkim video, znajomi i rodzina projektantki opowiadają o jej niezwykłej osobowości i wielkiej determinacji w dążeniu do celu.

Zobaczcie, kto jeszcze pojawił się na prestiżowej gali.