Przyszło na świat drugie dziecko Magdy Mołek. Znamy płeć i imię!

Dziennikarka na co dzień stroni od obnażania swojej prywatności na forum publicznym, jednak tym razem podzieliła się z fanami radosną nowiną!

foto Pixabay

– Chciałam, żebyście dowiedzieli się ode mnie. Nie dzielę się zbyt często swoim prywatnym światem, bo w tym całym codziennym szaleństwie potrzebuję mieć coś tylko dla siebie… Ale nie zamierzam ukrywać się przed Wami ze swoim szczęściem, nawet gdybym chciała, byłoby to już niemożliwe – pisała pod postem, w którym informowała o ciąży.

foto instagram.com/magda_molek

Doczekaliśmy się! Magda Mołek kilka dni temu urodziła synka i tym wydarzeniem również postanowiła podzielić się z obserwatorami swojego profilu na Instagramie. – Już jakiś czas temu powitaliśmy na świecie nasz drugi Cud, synka Stefana. Dziś przekazuję Wam tę wspaniałą wiadomość, dziękując jednocześnie za wszystkie Wasze dotychczasowe komentarze, pełne dobroci i sympatii. Pięknego weekendu! – głosi radosną nowinę pod zdjęciem rączki swojego nowo narodzonego dziecka. Gratulujemy i życzymy wszystkiego dobrego dla całej rodziny!