Regulamin konkursowy: Opisz swój wymarzony uśmiech. I zgarnij zestaw 3 past do zębów!

zdjęcie nagród natural kopia lekkieRegulamin konkursu –  Opisz swoją pasję. Do wygrania aż trzy zestawy od marki Jordan!

1. Konkurs rozpoczyna się 28 października 2015 i będzie trwał do 4 listopada 2015r. Ogłoszenie wyników nastąpi 5 listopada 2015.

2. Uczestnikiem konkursu może być każda osoba fizyczna poza pracownikami i współpracownikami portalu.

3. Uczestnik wyraża zgodę na publikację swoich danych pozostawionych w komentarzu oraz na przetwarzanie danych w celach działań marketingowych.

4. Wśród osób, którzy prześlą najciekawsze komentarze zostaną wyłonieni zwycięzcy.

5. Nad prawidłowością przeprowadzenia Konkursu czuwa Komisja Konkursowa powołana przez Organizatora, składająca się z trzech jego pracowników.

6. Komisja Konkursowa dokona wyboru 3 osób, które spełniły kryteria konkursu.

7. Portal nie ponosi odpowiedzialności za dostarczenie wadliwych nagród lub opóźnienie z winy poczty lub innego kuriera. W przypadku nagród – biletów do teatru nie odpowiadamy za zmiany repertuaru lub odwołania spektaklu.

8. Nagroda nie podlega również wymianie na wartość gotówkową lub inną nagrodę. Wszelkie reklamację należy zgłaszać na adres [email protected] z podaniem powodu oraz dokładnych danych osobowych w ciągu 7 dni od ogłoszenia wyników.

9. Lista uczestników zostanie zamieszczona na stronie konkursu. UWAGA ! Osoba, która otrzyma informację o nagrodzie musi napisać emaila do organizatora do 7 dni.

10. Nagroda zostanie wysłana w ciągu 21 dni od zakończenia konkursu.

Zasady są proste!
Opowiedzieć, dlaczego chcielibyście mieć hollywoodzki uśmiech?

START!
Na Wasze posty czekamy do: 4 listopada, zaś ogłoszenie wyników nastąpi 5 listopada ok. godziny 12.00

Nagrody:
Nagrodami będą 3 zestawy, w każdym z nich: 2 szczoteczki Jordan Individual + zestaw 2 rodzajów nici do zębów ( wybielająca nić Whitening i rozszerzająca się nić Expand Fresh) + Flosser 3 w 1 – nić, wykałaczka i czyścik do języka.