Regulamin konkursu: Halloweenowy konkurs z super nagrodami!

IMG_2544
Regulamin konkursu: Halloweenowy konkurs z super nagrodami!

Regulamin konkursu –  Halloweenowy konkurs z super nagrodami!

1. Konkurs rozpoczyna się 20 października 2015 i będzie trwał do 28 października 2015r. Ogłoszenie wyników nastąpi 30 października 2015.

2. Uczestnikiem konkursu może być każda osoba fizyczna poza pracownikami i współpracownikami portalu.

3. Uczestnik wyraża zgodę na publikację swoich danych pozostawionych w komentarzu oraz na przetwarzanie danych w celach działań marketingowych.

4. Wśród osób, którzy prześlą najciekawsze komentarze zostaną wyłonieni zwycięzcy.

5. Nad prawidłowością przeprowadzenia Konkursu czuwa Komisja Konkursowa powołana przez Organizatora, składająca się z trzech jego pracowników.

6. Komisja Konkursowa dokona wyboru 3 osób, które spełniły kryteria konkursu.

7. Portal nie ponosi odpowiedzialności za dostarczenie wadliwych nagród lub opóźnienie z winy poczty lub innego kuriera. W przypadku nagród – biletów do teatru nie odpowiadamy za zmiany repertuaru lub odwołania spektaklu.

8. Nagroda nie podlega również wymianie na wartość gotówkową lub inną nagrodę. Wszelkie reklamację należy zgłaszać na adres [email protected] z podaniem powodu oraz dokładnych danych osobowych w ciągu 7 dni od ogłoszenia wyników.

9. Lista uczestników zostanie zamieszczona na stronie konkursu. UWAGA ! Osoba, która otrzyma informację o nagrodzie musi napisać emaila do organizatora do 7 dni.

10. Nagroda zostanie wysłana w ciągu 21 dni od zakończenia konkursu.

Zasady są proste!

1. Podzielcie się z nami Waszymi doświadczeniami związanymi z Halloween (Np. możecie napisać: jakie dekoracje tworzycie, przepis na Wasze popisowe i przerażające danie, jaki zrobilibyście temat przewodni na Waszej imprezie, historię o tym jak spędziliście Halloween w zeszłym roku bądź jak planujecie je spędzić w obecnym itd). Nie musicie pisać o wszystkim, możecie opisać tylko to co jest dla Was szczególnie ważne w tym dniu!

START!
Na Wasze posty czekamy do: 28 październik, zaś ogłoszenie wyników nastąpi 30 października ok. godziny 12.00

Nagrody:

1. Miejsce – Zestaw kosmetyków marki Tso Moriri

2. Miejsce – Książka Geny Showalter ,,Mroczny Szept” oraz masło do ciała na gorąco marki Tso Moriri

3. Miejsce – Książka Piotra Patykiewicza ,,Łukasz i kostur czarownicy” oraz rozgrzewająca sól do kąpieli marki Tso Moriri