Ricky Martin wziął ślub!

Ricky Martin to znany i lubiany portorykański wokalista. Jego partner to Jwan Yosef. Para ponad rok temu zaręczyła się. Jak zdradza piosenkarz, są już po ślubie. Czy uroczystość odbyła się w tajemnicy, z dala od mediów?

fot.instagram.com/ricky_martin

W listopadzie 2016 roku Ricky Martin oświadczył się swojemu chłopakowi. Choć wtedy panowie nie zdradzali daty ślubu, powiedzieli już sobie sakramentalne „tak”. Piosenkarz wyznaje także, że większe przyjęcie z tej okazji zostanie zorganizowane w późniejszym czasie.

Uklęknąłem i wyjąłem małe, metalowe pudełko. Zamiast powiedzieć „Czy wyjdziesz za mnie?” powiedziałem „Kupiłem coś dla ciebie. Tak, chcę spędzić z tobą resztę życia” – opowiadał wokalista w programie Ellen DeGeneres.

fot. instagram.com/magazinesspain

Ricky Martin i Jwan Yosef poznali się przez portal społecznościowy. Znany piosenkarz najpierw zakochał się w pracach artystycznie uzdolnionego mężczyzny, które zobaczył na jego profilu na Instagramie. Później ze znajomości zrodziło się uczucie. Między Rickym a Jwanem jest 13 lat różnicy, ale jak twierdzą, dogadują się świetnie.