„Rodzinka.pl” zdjęta z anteny

Wszystko co dobre, kiedyś się kończy. TVP zakończyło pracę nad serialem opowiadającym o perypetiach rodzinki Boskich.

„Rodzinka.pl” zdjęta z anteny. Foto Instagram @rodzinkapl_official

Trudno w to uwierzyć! Trzeciego marca 2011 roku Telewizja Polska wyemitowała pierwszy odcinek „Rodzinki.pl”, a dziś, po dziesięciu latach, oficjalnie żegna się z produkcją. Wszyscy zdążyli przyzwyczaić się do ról Małgorzaty Kożuchowskiej i Tomasza Karolaka, wcielających się w wesołych rodziców trójki dzieci. Serialowi synowie Boskich dosłownie dorastali na oczach telewidzów – mowa oczywiście o Maćku Musiale, Adamie Zdrójkowskim i Mateuszu Pawłowskim. 

View this post on Instagram

Kochani! Mówi się, że nie ma przypadków, a nawet jeśli są to nie są one przypadkowe. TVP poinformowała aktorów i ekipe o zakończeniu projektu pt. „Rodzinka.pl” @rodzinkapl_official Czas więc się pożegnać! Dzięki temu, że pokochaliście rodzinkę Boskich przeżyłam tutaj piękne lata swojego aktorskiego życia, poznałam wspaniałych ludzi, doświadczyłam wielu wzruszeń, ale i zabawnych historii, które na zawsze pozostaną w mojej pamięci. Polubiliście nas, identyfikowaliście się z odgrywanymi przez nas postaciami i sytuacjami. Chciałabym Wam podziękować za to że z nami byliście i chcieliście nas oglądać! Za pozytywne słowa, za wszystkie miłe i ciepłe reakcje, z którymi spotykaliśmy się przez cały ten okres, w kraju i za granicą. Wszyscy odczuwaliśmy bijącą od Was serdeczność i pozytywne emocje! To nas napędzało i motywowało do kolejnych sezonów. @rodzinkapl_official tę znaną z ekranu, tworzyła rodzinka z planu zdjęciowego. Znaliśmy się prywatnie, chodziliśmy do siebie na śluby, chrzciny, pogrzeby, bo wspieraliśmy się również w trudnych chwilach. Tworzyliśmy super team co mam nadzieję, było to widać na ekranach telewizorów. Wierzę, że jeszcze długo pozostaniemy w Waszej pamięci, że Rodzinka.pl będzie żyła swoim własnym życiem (widziałam ostatnio kilka odgrywanych przez Was na TikToku haha!). To był super czas, za który jeszcze raz z całego serca dziękuję! Czas na nowe projekty, już nie tylko na ekranach telewizorów i kin! DZIĘKUJE!🙏🙏🙏❤❤❤ @rodzinkapl_official @tomasz_karolak_official @maciejmusial_official @adam_zdrojkowski @mateopawlowski @olgakalicka @juliawieniawa @wiktoria_gasiewska @emiliadankwa_official @magdalenastuzynska @agnieszkawosinska Agata Kulesza Jacek Braciak @annapralinka

A post shared by Małgorzata Kożuchowska (@malgorzatakozuchowska_) on

Małgorzata Kożuchowska, odtwórczyni roli Natalii Boskiej, udostępniła na swoim Instagramie wzruszający filmik z ostatniego dnia na planie. – Dzięki temu, że pokochaliście rodzinkę Boskich przeżyłam tutaj piękne lata swojego aktorskiego życia, poznałam wspaniałych ludzi, doświadczyłam wielu wzruszeń, ale i zabawnych historii, które na zawsze pozostaną w mojej pamięci – komentuje – Czas na nowe projekty, już nie tylko na ekranach telewizorów i kin! – dodaje pokrzepiająco. I nie rzuca słów na wiatr – wiadomo, że niedługo zobaczymy aktorkę w komedii romantycznej, nad którą pracuje wspólnie z Tomaszem Karolakiem. Oprócz tego występuje w serialu „Motyw”, który ma doczekać się drugiego sezonu.

 

Wpis znaleziono dzięki:

- Rodzinka.pl

- Małgorzata Kożuchowska

- Telewizja Polska