Roksana Węgiel planuje przerwę w karierze!

Młoda wokalistka postanowiła wziąć sobie wolne i odpocząć po intensywnych 2 latach pracy na scenie. Na kiedy planowany jest "urlop"?

Roksana Węgiel planuje przerwę w karierze. Foto Instagram Roksana Węgiel

W ostatnim czasie w życiu Roksany Węgiel bardzo dużo się dzieje. Od kiedy zwyciężyła pierwszą edycję programu The Voice Kids, a następnie Eurowizję Junior bije rekordy popularności. Jej debiutancka płyta zatytułowana „Roksana Węgiel” miała swoją premierę w czerwcu 2019 roku i w zaledwie dwa miesiące pokryła się złotem, a artystka ruszyła w trasę koncertową. 15-latka od 2 lat niemal nie schodzi ze sceny, a swój czas dzieli między karierę zawodową a naukę w szkole. Nic więc dziwnego, że młoda wokalistka postanowiła zrobić sobie chwilę przerwy i odpocząć.
Kilka miesięcy temu dziewczyna poinformowała fanów, że w lutym przyjdzie na świat jej drugi braciszek. To właśnie na ten miesiąc Roksana zaplanowała „urlop”, aby spędzić trochę czasu z nowonarodzonym rodzeństwem i nacieszyć się jego obecnością. Nie wiadomo jak długo potrwa przerwa w koncertowaniu, w rozmowie z Party.pl piosenkarka zapowiedziała, że weźmie „przynajmniej miesiąc wolnego”

Wpis znaleziono dzięki:

- Roksana Węgiel

- Roxie Węgiel

- Koncerty