Scarlett Johansson rozwodzi się… po raz drugi!

Czy to na prawdę już koniec jej małżeństwa?! Jak donosi magazyn "People", aktorka i jej mąż już szykują się do sprawy rozwodowej...

scarlett
Scarlett Johansson rozwodzi się… po raz drugi, Instagram @oficialscarlett.

Scarlett Johansson i Romain Dauriac poznali się w 2012 roku, a zaręczyli rok później. Sekretny ślub wzięli w The Ranch At Rock Creek w Philipsburgu w październiku 2014 roku. Mają córkę, Rose Dorothy Dauriac. Romain Dauriac to drugi mąż Scarlett Johansson. Wcześniej była związana z Ryanem Reynoldsem (2008-2011), obecnym mężem Blake Lively.

Jak podaje magazyn „People” najprawdopodobniej para postanowiła również w tajemnicy się rozstać!

„Rozstali się jeszcze w lecie. Spodziewałem się tego od jakiegoś czasu. Według mnie ich związek nie miał sensu. Byli zbyt różni. Na tym obrazie zawsze była jakaś skaza” – informuje źródło, na które powołuje się magazyn „People”.

Rozstanie zainicjowała ponoć Johansson. Z kolei znajomy Dauriaca twierdzi, że „to było do przewidzenia”.

Magazyn donosi też, że para była w separacji od lata 2016 roku.

Magazyn”Daily Mail” informuje zaś, iż w środę widziano aktorkę w Nowym Jorku bez obrączki na palcu, a ostatnie wspólne zdjęcie małżonkom zrobiono w ubiegłym roku w październiku podczas otwarcia baru z popcornem w Paryżu, którego Johansson jest właścicielką.

scarletjohanson
Scarlett Johansson rozwodzi się… po raz drugi, instagram @scarlettjohanssonru.

Także w minioną sobotę Johansson pojawiła się sama na Marszu Kobiet, podczas którego wygłosiła płomienne przemówienie. Zaapelowała w nim do prezydenta Donalda Trumpa, by ten umożliwił jej córce dorosnąć w nowoczesnym i rozwijającym się kraju. Także wtedy media zauważyły, brak obrączki na palcu aktorki.

scarlettt
Scarlett Johansson rozwodzi się… po raz drugi, Instagram @oficialscarlett.