Skandaliczna reklama Snapchata z udziałem Rihanny!

Od jakiegoś czasu użytkownikom Snapchata wyświetlają się reklamy. Najnowsza z nich wywołała oburzenie i krytykę wśród internautów. Głos zabrała nawet sama Rihanna. Co przedstawia reklama?

Foto. instagram.com/badgalriri

W reklamie pada skierowane do użytkowników pytanie, kogo by uderzyli: Rihannę czy Chrisa Browna. Biorąc pod uwagę wydarzenie z 2009 roku, kiedy Brown pobił piosenkarkę na dzień przez wręczeniem nagród Grammy, działanie administratorów aplikacji jest skandaliczne.

Rihanna przejęła się reklamą i zarzuciła firmie lekceważenie problemu przemocy domowej.

 Dobra, SNAPCHAT, sądzę, że już dawno wiecie, że nie jesteście moją ulubioną apką! Ale nadal staram się zrozumieć, jaki był sens tego bałaganu! Chciałabym to nazwać ignorancją, ale wiem, że nie jesteście aż tak głupi! […] Wydajecie pieniądze na nakręcanie czegoś, co wywołuje zawstydzenie u ofiar przemocy domowej i robicie sobie z nich żarty!!! Tu nie chodzi o moje osobiste odczucia, bo nie mam ich aż tak wielu… ale o wszystkie kobiety, dzieci i mężczyzn, którzy są lub byli ofiarami przemocy domowej  – napisała.

Przedstawiciele Snapchata szybko zareagowali na wpis, odpowiadając, że reklama została opublikowana w wyniku błędu. Aplikacja w ostatnim czasie przeżywa kryzys z powodu kontrowersyjnych sytuacji. Czy Rihanna przyczyni się do zakończenia jej funkcjonowania? Niedawno zrobiła to Kylie Jenner. Niewinny wpis w internecie sprawił, że akcje straciły na wartości niemal 1,5 miliarda dolarów.