Słuchaj audycji „Ciastko z dziurką” i WYGRAJ płytę z dobrą muzyką!

Już dziś zapraszamy do słuchania audycji "Ciastko z dziurką", która jest emitowana w każdą środę. Po raz kolejny przedstawimy damski i męski punkt widzenia na tematy męsko-damskie. Tym razem poruszymy temat wiosennych remontów.

konkurs hobby remontKochani!

Aby zachęcić Was do słuchania audycji z udziałem Obcasów i zmotywować do udziału w konkursie również nasze czytelniczki (i czytelników:)) mamy wspaniałe nagrody!

Tym razem nagrodzimy, aż 3 osoby! A do wygrania mamy trzy relaksacyjno-odprężające płyty #LoungeMusic !!

O nagrodzie:

#LoungeMusic to początek znakomitej serii, która będzie towarzyszyć słuchaczom w różnych momentach życia. W pierwszej kolejności pragniemy zaproponować kompilację dzięki, której będą mogli się odprężyć i zrelaksować. Chillouto’we klimaty na pewno pozytywnie wpłyną na skołatane nerwy po dniu pracy. Będą stanowiły cudowne tło do czytania ulubionej książki czy spędzania wspólnych chwil z bliską osobą. Z drugiej jednak strony kompilacja zawiera bardziej energetyczne, loungowe, rytmiczne nagrania, które w doskonały sposób będą dodatkiem do aktywnego wypoczynku.

Co zrobić, aby wygrać?

1. Wystarczy zadzwonić do redakcji Radia Hobby pod numer telefonu +48 22 7 666 666 (cena za połączenie wg stawki operatora) w trakcie trwania audycji (środa, 6 kwietnia br między 11.00-12.00) i wymienić trzy ostatnie artykuły z wybranej podkategorii działu DOM na stronie Obcasy.pl (Do wyboru: Aranżacja wnętrz, Budowanie i malowanie, Dom i ogród, Wyposażenie). Trzy pierwsze osoby zostaną nagrodzone, ale podkategorie nie mogą się powtarzać.

2. polubić fanpejdż Obcasy.pl i Audycja „Ciastko z dziurką” na Facebooku oraz udostępnić informację o audycji na swoim profilu.

Nowa audycja „Ciastko z dziurką”

Jednocześnie chcielibyśmy zachęcić do słuchania radia Hobby i naszego cyklu „Ciastko z dziurką” nadawanego w każdą środę o 11.00, w którym będziecie mogli wygrać ciekawe nagrody.

Radio Hobby

Radio HOBBY 89,4 FM to obecnie najdynamiczniej rozwijające się medium w północnej Aglomeracji Warszawskiej i w północnej części Mazowsza. Codziennie tysiące (między innymi) Legionowian, Nowodworzan, mieszkańców Serocka, Nieporętu, Wołomina, Radzymina, Białołęki, Bemowa, Targówka, Pragi Północ, Tarchomina, …,  wybiera radio NAJLEPSZE NA MAZOWSZU.

Regulamin konkursu

Odpowiedz na pytanie i wygraj zestaw: trzy relaksacyjno-odprężające płyty #LoungeMusic !!

1. Konkurs rozpocznie się 6 kwietnia o godzinie 11.00 i  będzie trwał przez godzinę do 12.00. Ogłoszenie wyników nastąpi wraz z prawidłową odpowiedzią na zadane pytanie, która padnie podczas rozmowy ze słuchaczem.

2. Uczestnikiem konkursu może być każda osoba fizyczna poza pracownikami i współpracownikami portalu i Radia Hobby.

3. Uczestnik wyraża zgodę na publikację swoich danych pozostawionych w komentarzu oraz na przetwarzanie danych w celach działań marketingowych.

4. Wygra słuchacz, który pierwszy wymieni trzy ostatnie artykuły z wybranej podkategorii działu „dom” z portalu Obcasy.pl

5. Nad prawidłowością przeprowadzenia konkursu czuwa autor audycji.

6. Portal nie ponosi odpowiedzialności za dostarczenie wadliwych nagród lub opóźnienie z winy poczty lub innego kuriera.

8. Nagroda nie podlega również wymianie na wartość gotówkową lub inną nagrodę. Wszelkie reklamację należy zgłaszać na adres [email protected] z podaniem powodu oraz dokładnych danych osobowych w ciągu 7 dni od ogłoszenia wyników.

9. Informacja o wygranej słuchaczce zamieszczona zostanie na stronie konkursu.

10. Nagroda zostanie wysłana w ciągu 21 dni roboczych od zakończenia konkursu lub będzie możliwa do odebrania w redakcji Radia Hobby.