Stefano Terrazzino w nowej roli. Sprawdzi się?

nowe wyzwanie stefano tarazzino2

Miliony widzek na całym świecie śledzą wybory wymarzonych sukni ślubnych, pod okiem słynnego Randy Fenoli, w programie „Say yes to the dress”.
Już jesienią w telewizji TLC polska edycja hitowego „Salonu sukien ślubnych”, w którym bohaterami będą przyszłe panny młode, ich rodziny i przyjaciele.

Prowadzącym program został Stefano Terrazzino – człowiek o wielu talentach, włoskim temperamencie i niebanalnym podejściu do kobiet. Klasyczna, a może nietypowa? Skromna czy „z pazurem”?Oszałamiająca przy pierwszym wrażeniu, a może jednak wygodna? Jaka powinna być ta jedyna i wymarzona suknia ślubna? Przekonamy się o tym już jesienią, oglądając polską edycję popularnego na całym świecie ślubnego show – „Say yes to the dress”. W wyborze idealnej sukni ślubnej, przyszłym pannom młodym, będzie doradzał – Stefano Terrazzino. Człowiek o wielu twarzach, talentach i prawdziwej osobowości telewizyjnej. Szerszej publiczności znany, jako tancerz z „Tańca z Gwiazdami”. W programie „Salon sukien ślubnych” zobaczymy go jednak w zupełnie nowej roli. Mało kto bowiem wie, że Stefano Terrazzino ukończył krawiectwo teatralne i co za tym idzie ma niezwykły zmysł do projektowania i szycia… W programie TLC Stefano zmierzy się z teorią, że „o gustach się nie dyskutuje” i na własnej skórze przekona się, że „kobieta zmienną jest”.

„Polki to piękne i temperamentne kobiety, które doskonale wiedzą czego chcą i jak chcą wyglądać w tym wyjątkowym dniu. Cieszę się, że mam okazję doradzać im w wyborze ich wymarzonej sukni ślubnej. Jestem świadomy tego, jak wielka jest to odpowiedzialność. Dlatego staram się zrobić wszystko, żeby każda z przyszłych panien młodych czuła się przy mnie komfortowo i wyjątkowo” – komentuje swój udział w programie, Stefano Terrazzino. W każdym z odcinków programu „Salon sukien ślubnych” zobaczymy kobiety, które staną przed wyborem swojej wymarzonej sukni ślubnej. Zdjęcia do programu są realizowane w specjalnie zaadaptowanym do potrzeb produkcji salonie sukien ślubnych. Oprócz prowadzącego, przyszłym pannom młodym w podjęciu decyzji pomagają również ekspertki – konsultantki ślubne.