Świeżo upieczona mama Cheryl powiększa działalność charytatywną!

Cheryl od 2011 roku prowadzi działalność charytatywną. Na początku tego roku wokalistka Geordie ogłosiła, że połączyła siły z Prince’s Trust. Jest to organizacja pomagająca zagubionej, bądź źle sytuowanej młodzieży, tak, by także mieli szansę na rozwój. W tamtym roku swoje życie dzięki nim zmieniło 56 tysięcy młodych ludzi.

Cheryl.GA
Cheryl.GA

 

Wtedy Cheryl powiedziała :„Jestem dumna z tego, że pochodzę z Newcastle i ważne jest dla mnie, aby móc choć trochę pomagać młodym ludziom w okolicy.”

Dodając: „Żadna młoda osoba nie powinna być pozbawiona szansy na lepsze życie ze względu na okoliczności. Centrum (czyli połączenie sił jej i Prince’s Trust) będzie dokształcać młodych ludzi, poprzez nauczanie umiejętności, rozwijanie zaufania i pomoc w znalezieniu szkoły, czy pracy”

Fakt założenia Centrum nie sprawi, że Cheryl przestanie finansować Prince’s Trust w nadchodzących latach.

Fot. Instagram cherylofficial

Teraz, w marcu po raz pierwszy Cheryl została mamą, a organizacja przynosi sukcesy. Wpływy osiągają nawet 500 tysięcy funtów. Datki są od takich instytucji jak linie lotnicze – Tap Portugal, czy od największej piekarni w UK – Greggs, który podarował 100 tysięcy.