Syn Kylie Jenner i Travisa Scotta już nie nazywa się Wolf! Rodzice zmienili mu imię

Amerykańska influencerka i raper powitali swoje drugie dziecko na świecie zaledwie kilka tygodni temu. Teraz ogłosili, że wybrane dla potomka imię nie było tym właściwym.

syn kylie jenner
Syn Kylie Jenner i Travisa Scotta już nie nazywa się Wolf! Rodzice zmienili mu imię. Foto Instagram @kyliejenner

Wolf Webster przyszedł na świat 2 lutego 2022. Syn Kylie Jenner i jej partnera, muzyka Travisa Scotta, otrzymał oryginalne imię, oznaczające „Wilk”. Nie cieszył się nim jednak zbyt długo. Na swoim oficjalnym koncie celebrytka zamieściła właśnie informację, że dziecko już się tak nie nazywa.

Nasz synek nie ma już na imię Wolf. Po prostu nie czuliśmy, że to do niego pasuje. Chciałam się tym z wami podzielić, bo wszędzie wciąż widzę „Wolfa” – wyjaśniła w InstaStories gwiazda.

Syn Kylie Jenner

Jak na razie ani gwiazda, ani ojciec dziecka, raper Travis Scott, nie wyjawili, jakie imię wybrali w zastępstwo dla „Wolfa”. Jak podają media, rodzice chłopczyka prywatnie nazywają go „Angel”, czyli „Aniołkiem”.

Chłopiec jest drugim dzieckiem pary. Zakochani wspólnie wychowują również czteroletnią Stromi.

Zobacz także: Kylie Jenner urodziła! Znamy płeć dziecka

Niezwykłe imiona Kardashianów

Klan Kardashian-Jenner słynie z nadawania specyficznych imion pociechom. Kris Jenner, matrona rodziny, wszystkie swoje córki nazwała imionami rozpoczynającymi się od litery „K”: Kourtney, Kim, Khloe, Kendall i Kylie. Nowe pokolenie podwyższyło jednak poziom inwencji twórczej. Dzieci Kim to North (Północ), Saint (Święty), Chicago i Psalm. Córka Khloe nosi imię True, czyli „Prawda”. Natomiast Rob Kardashian i Blac Chyna swoją córeczkę ochrzcili imieniem Dream – „Sen”.