Synek Michaela Buble pokonuje walkę z rakiem!

Na początku listopada zeszłego roku stwierdzono u trzyletniego synka piosenkarza nowotwór. Na szczęście chłopiec dzielnie walczy z chorobą!

Michael Buble arriving at Music Cares Man of the Year Dinner honoring Neil Diamond at the Los Angeles Convention Center in Los Angeles, CA on .February 6, 2009.©2009 Kathy Hutchins / Hutchins Photo..
Synek Michaela Buble pokonuje walkę z rakiem! GA

Kiedy Michael Buble dowiedział się o chorobie syna Noah, natychmiast odwołał wszystkie koncerty i spotkania. Jak donoszą media z ostatniej chwili, chłopczyk przeszedł chemioterapię i ma 90% szans na powrót do zdrowia!

Daily Mail informuje, że szwagierka gwiazdora przekazała w rozmowie z argentyńską telewizją pozytywne wiadomości o chłopcu.

Tomas Dente, który przeprowadził wywiad z ciocią chłopca, wyznał, że:

Przeczytam dokładnie, co powiedziała mi Daniela Lopilato, bo nie chcę pominąć nawet przecinka. Noah wraca do zdrowia i cieszymy się, że jest z nim już coraz lepiej. Jego rodzice skomentują sprawę, kiedy poczują, że nadszedł odpowiedni moment.

Prezenter dodał jeszcze:

Mój kolega otrzymał od Danieli jeszcze jedną, piękną informację. Podkreślam, że nie mamy oficjalnego potwierdzenia ze strony rodziców chłopca, ale słowa jego cioci brzmiały: Noah wygrał z rakiem.

Teraz pozostaje liczyć, że wszystkie te informacje zostaną oficjalnie potwierdzone.

buble1
Synek Michaela Buble pokonuje walkę z rakiem! Fot. Instagram